Covid-19 sürecinde Şoförlü araç kiralama

2020-06-19 12:46:01

 koronavirüste güvenli taşıma

Değerli Cab İstanbul’dan hizmet alan ve hizmet almayı düşünenler, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Dünya Sağlık Örgütü 11 Mart 2020 tarihinde Korona (Covid-19) nedeni ile pandemi ilan etmiştir. Bu tarihten itibaren hizmetimiz de değişikliğe gidilmiş, Hijyen kuralarına uygun hizmet esas alınmıştır.

covid 19 da güvenli taşıma

Hrh lucky turizm ltd şti bünyesinde Cab İstanbul, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) genelgeleri ve tavsiyelerine birebir uyulmaktadır.

Cab İstanbul olarak, kurulduğumuz günden bu yana, Araçlarımızı kulanan misafirlerimizin bize duyduğu güveni göz ardı etmeden bütün gereklilikleri uluslararası standartlara göre eksiksiz bir şekilde yerine getirdik. Hijyen uygulamalarımız bize gelecekte olmak istediğimiz yer için temel ilkemiz olmuştur.

 koronavirüste güvenli taşıma istanbul

Cab İstanbul'un Limuzin, Vip araç yada standart araç fark etmeksizin Şoförlü Araçlarımızı  kulandığınız süre içerisinde, İlkemiz de belirtilen hijyenik koşullar doğrultusunda hizmet alacağınızı belirtiyoruz. Sizin sağlığınız ve memnuniyetiniz bizim huzurumuzdur. Normal koşullar da herkes hizmet verir yada alır, hizmeti değerli kılan  verildiği yada alındığı koşul, zaman ve mekandır. İşte Cab İstanbul bu zorlu koşullarda idealleri peşinde koşanlara en iyi hizmeti koşullara uyum göstererek sağlıyor.

 

koronavirüste hijyenik taşıma  

  • Sürücü ve Yolcu arasına koruyucu bölme yapıldı
  • Araçlarımızda havalandırma sistemi güçlendirildi.
  • havalandırma sistemi hizmet sonrası dezenfeksiyonu yapılıyor
  • aynı gün içinde bir aracımıza sadece aynı kişiler biner, farklı bir misafirimiz aynı gün içinde kulanılmış araca asla bindirilmez!
  • Araçlarımız aynı günün iş bitiminde  dezenfekte edilip en az 15 saat dinlendirilir!
  • korona da hijyenik taşıma yapan firmalar