Hakkımızda

Hakkımızda

2017-11-16 16:49:29

 

Cab İstanbul, Hrh lucky turizm kuruluşu olup markalaşma sürecini tamamlamış gelişmeye açık bir firmadır. 

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden Turizm seyahat ve taşıma firmaları tarafından örnek alınan firma olmak. Türkiye özelikle İstanbul da bulunan tüm müşterilerimize yüksek kalitede güvenli aynı zamanda yol gösteren bir hizmet anlayışı ile çalışan, müşterilerimizin kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı Turizm seyahat ve şöförlü araç kiralama kurumu oluşturmaktır.

Misyonumuz

Dünya’nın her yerinden Ülkemizi ziyaret eden, iş ve turizm amaçlı, yerli yabancı ziyaretçilerimize yüksek kalitede ulaşım, konaklama ve tur hizmetleri sunmak, turizm taşıma sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, kalifiye personel bulundurup sürekli güven içinde mutlu çalışma ortamı sağlamak.

''Hizmet sektöründe başarının sırrı insandır. Enerjimizin kaynakları, maksimum misafir memnuniyetine odaklanan ve gelişme odaklı çalışanlarımızdır''

 Hedeflerimiz

 • Türkiye’yi ziyaret eden herkese yüksek kalitede ulaşım ve asistanlık hizmeti sunmak.
 • Ülkemizi ziyaret eden herkese misafirperverliğimizi göstermek.
 • Uluslar arası standartlarda hijyenik, güvenilir hizmet vermek.
 • Türkiye’yi turizm sektöründe lider konuma getire bilecek  hizmet anlayışı ve planlar oluşturmak.
 • Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimiz ile iyi iletişim sağlayıp devamlılık sağlamak .
 • Sevgi ve saygının yoğun olduğu  tüm hizmet alan ve hizmet verenlerin tatmin olduğu bir çalışma ortamı yaratmak

Değerlerimiz

 • Güvenilir, hijyenik çalışma ve hizmet alanı
 • Hakkaniyetli bir fiyat politikası
 • Yeniliklere ve öğrenmeye açıklık
 • Turizm etik kurallarına saygı
 • Müşteri ve çalışan haklarına saygı
 • Koşul ve isteklere uygun araçlar
 • İhtiyaçlara uygunluk , çeşitlilik, esnek çalışma yöntem ve saatleri

Alanında öncü, profesyonel bir tur & transfer şirketi ve İstanbul'daki birçok ana turizm taşıma firmasından biri olarak, İstanbul'dan Türkiye’nin muhtelif yerlerine standart ve Vip araçlarla havalimanı transfer ve Şoförlü araç kiralama konusunda uzmanlaştığını belirtelim. Yolculuğumuza başladığımız günden buyana yılların uzmanlığını Türkiye'de çok kültürlülük geleneğinin derin anlayışıyla birleştiren güvenilir bir seyahat firmasıyız. Müşterilerimize zengin tarihi geçmişi ve Türkiye'nin özelde; İstanbul ve çevresinin (Yalova, Sapanca ,Abant, Bursa, Trabzon) in nefes kesici manzaralarını deneyebilecekleri kültür ve doğa gezilerini sunma konusunda mükemmeliz.

buraya tiklayarak kurucumuz Rifat Yesilfidan tv programinda kendisi ve sirketimiz ile ilgili goruslerini izleyebilirsiniz 

Türkiye gezilerimiz tamamen çok yönlüdür ve herhangi bir güzergahla gayet uyumlu olacak şekilde kişiselleştirilebilir. İyi eğitimli çalışanlarımız, fiyat konusunda en etkili özelleştirilmiş yolculuk paketlerini yaratma konusunda yardım sağlayacaktır. İstanbul'a ilk yolculuğunuzu planlamanıza ya da İstanbul’un derinliklerini keşfetmeye dönüp dönmediğinize bakılmaksızın, Bursa tur Transfer, Kapadokya turİstanbul gezisi,Yalova tur, Sapanca gezisiAbant tur, Havaalanı transferLimuzin hizmeti, Yemekli boğaz turuHavalimanı yolcu karşılama, Araç kiralama hayalinizdeki geziyi gerçekleştirmek için tek elden yeterli Limuzin, Vip minibüs, S klas ve E klas Mercedesler bulunduruyor. Ücretlerimiz makul seviyede ve yolculuk seçeneklerimiz ve araçlarımız çok çeşitli.


Sadece sizin için planlanan, otel ve transfer aracınız; Vip Mercedes Vitonuz ile dilediğiniz zaman dilediğimiz yere güvenli ve mutlu gidin.Tarzınızı da koruyacak şekilde istediğiniz zaman istediğinizi İstanbul da yaptığınız bir tatil düşünün. Arada komisyon ödemiyorsunuz ve planladığınız seyahate biz sadece asistanınızız.


Cab İstanbul’un fiyatları, diğer kaliteli şehir turu, havaalanı karşılama ve transfer, şoförlü araç kiralama ve limuzin hizmetleri yapan firmalarına oranla ortalama % 30 daha ucuzdur. Sunduğumuz bu değer; profesyonel ekiplerimiz, özmal araçlarımız, firmamıza olan talep ile bire bir orantılıdır, bu etkiyi sürdürmek için en son teknolojiyi kullanıyoruz.


Bir rehber kadar etkin bilgi ve deneyime sahip şöförlerimiz, nazik müşteri ilişkileri uzmanlarımız, muhasebe ve satış ekibimizle birlikte, Cabistanbul turizm seyahat acentasında aldığınız hizmet bir ömür boyu sürdürmek üzere planlanmıştır. Bütün deneyimimiz ile size 7/24 özenle hizmet sunmak için varız.

Her türden grup ve bireysel turlarla uğraşan, lisanslı uzman-çok dilli rehberlerle, günlük İstanbul/ Türkiye seyahat paketleri ve kişiye hizmet bazlı, Kültür, tarih, dini, boş zaman ve diğer tema seyahati gezileri yapılacak her türlü kongre, seminer ve konferanslarda sizinle beraberdir…

 

iletişim için  E-mailorder@cabistanbul.com

Anasayfa