Havaalanı Transfer İstanbul

2019-09-20 18:43:39

havalimanı taxi

Havalimanı Transfer İstanbul

Havalimanı transfer istanbul da özellikle 3.havalimanı'nın da açılması ile daha da önmeli hale gelmeye başladı. İstanbul yeni havalimanına ulaşım yolları şekillenirken, İstanbul’un yeni gözdesine en konforlu ve rahat varış yöntemi ise VIP havalimanı transfer hizmetidir. Sizi, belirttiğiniz adresten teslim alan VİP aracınız, İstanbul havalimanı transferinizi telaşsız ve kolay bir şekilde yapmanızı sağlar. Özellikle arkadaş grubunuz veya ailenizle seyahat ediyorsanız, konforlu havaalanı transfer araçlarıyla güvenli bir yol deneyimi yaşayabilirsiniz.

havalimanı transfer istanbul

Turizm şirketleri'nin üstlendiği Vip taşımacılık hizmeti, Turizm şirketleri'nin sektördeki rekabeti görmesi ile birlikte kaliteli taşımacılık hizmeti sunmaya zorlamaktadır, bu nedenle hizmetlerinde eğitimli yabancı dil konuşan sürücüler ile size yüksek kalite standartlarında  yolculuklar vaat ediyorlar. Havaalanı transfer hizmetlerinde Türkiye'de lisanslı araç sınıfına giren Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter gibi araçlar modifiye edilerek konforlu hale getirildikten sonra  İstanbul transfer hizmetlerinde kulanılır. Bu neden ile İstanbul havalimanı transfer hizmetlerinde lüks araç kullanımını herkes için ulaşılabilir ve ekonomik kılınır.

istanbul havalimanı transfer fiyatları

İstanbulda Vip taşımacılık hizmeti veren turizm acentaları sadece sizlerin değil, sevdiklerinizin de güvenli seyahati için tüm olanakları sunmaktadır. Rezervasyonlarınızda belirtiğiniz taktirde ek ücret karşılığında, transferin gerçekleşeceği araca çocuk koltuğu ekletebilirsiniz. Özellikle evcil hayvan taşımacılığı bir sorun iken önceden belirtilmek şartı ile 15 kiloya kadar olan kafesli evcil hayvanınızı da yanınızda taşıyabilirsiniz.

Havaalanı transfer

İstanbul havalimanı transfer hizmetlerini aldığınız turizm acentaları ile seyahat etmenin en büyük avantajı, ne kadar ücret ödeyeceğinizi önceden biliyor olmanız. Her acentenin kendi fiyat politikası olsa da genel olarak birbirlerine yakın fiyatlar ile hizmet edilir, toplu taşıma olarak değerlendirdiğimiz  shuttle hizmeti özel havalimanı transferlerine nazaran daha uygundur. Taksilerin aksine, İstanbul VIP transfer hizmeti aldığınızda yolculuk ücretini, gideceğiniz mesafeyi ve trafik yoğunluğunu web siteleri üzerinde görebilirsiniz, havalimanı transfer hizmetlerinde extradan yol ücreti ve köprü ücreti gibi ücretler ile karşılaşmasınız. Kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeme yapmanız sağlanır. Sertifikalı acentalar ile  tüm uygulama kanalları güvenli ödeme sertifikasına sahiptir. Rezervasyon değişikliği ve iptal gibi durumlarda da sizden herhangi bir ücret talep edilmez.

istanbul sabiha gökçen transfer

İstanbul havalimanı transfer hizmeti aldığınızda, rezervasyonunuza dair tüm bilgiler anında mail veya WhatsApp yoluyla iletilir, böylece size hizmet verecek sürücü bilgilerinden, araç tipine kadar tüm detaylara yolculuk öncesinde sahip olursunuz. Araç tipi ve sürücünüzün konuştuğu dili de seçebilirsiniz. Havalimanı transfer hizmeti, bir iş olmaktan çok misafir ağırlama yöntemi ile sunulur ve çalışanların eğitimi bu yönlü devam eder. Mevcut hizmet dijital dünyaya başarıyla uyarlanmış, tüm transfer sürecini ek tıkla takip edebilmenizi sağlar.

istanbul havalimani vip transferi

Diğer ulaşım seçeneklerinden farklı olarak, havalimanı transfer hizmetlerine 7/24 ulaşabilirsiniz. Bu konuda uzman olan firmaların telefon ve online rezervasyon sayfaları için tıklayın. Bunun üzerinden ulaşabileceğiniz online transfer hizmetleri servisine, her türlü soru ve önerinizi iletebilirsiniz.  Havaalanı Vip transfer ile hizmet alımının bir diğer avantajı da, seyahat sonrası bile destek alabilmenizdir. Örneğin çantanızı transfer aracında unutmanız durumunda, müşteri hizmetleri size yardımcı olur ve eşyalarınızın size ulaştırılmasını sağlar.

istanbul yeni havalimani vip transfer

Benzerleriyle kıyaslandığında, Türkiye'nin en en güvenilir ve konforlu hizmet ağına sahip olmasıyla öne çıkan istanbul havalimanı transfer hizmetleri, seyahatinizin sorunsuz geçmesini sağlayan farklı hizmetler de sunar. Oldukça büyük bir şehir olan olan İstanbul da uluslararası uçuş yapan iki havalimanı var. Bunlardan İstanbul yeni havalimanına (İGA) veya Sabiha Gökçen havalimanına (SAW) vardığınızda, deneyimli havalimanı transfer timi tarafından karşılanır veya sorunsuz bir şekilde uçuşunuza uğurlanırsınız.

havalimanı transfer

İstanbul havalimanı transfer hizmeti ile rezervasyon yapmak da oldukça pratiktir. Dilerseniz cep telefonunuzdan mobil uyumlu web sayfası üzerinde ve uygulamalar yardımı ile tek tuşla kolayca işlem yapabilirsiniz. Günümüzün dijital hizmetleri ile uyumlu web siteleri rezervasyonlarınızı hızlı bir şekilde yapmanızı sağlar. Karmaşık üyelik işlemleri yerine, sade kullanımıyla hizmet odaklı inşa edilmiş online havalimanı transferlerinde, lokasyonunuzu ve kişi sayısını seçerek transfer ücretini anında görüntüleyebilirsiniz.

havaalani transfer

Havalimanı transfer hizmeti almak için çok uzun zaman öncesinden rezervasyon yapmanıza da gerek yok. Dijital ulaşım sistemi, yolculuğunuzdan 6 saat öncesine kadar rezervasyon yapma imkanı sunmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayın, sizde özel avantajlarla güvenli havaalanı transfer hizmeti almanın tadını çıkarabilirsiniz.