İstanbul Havaalanı Transfer

2019-09-20 18:43:39

 

"Yolcunun neye ihtiyacı olduğunu, bizi neden seveceğinizi biliyoruz!"

Bize antika veya eski kafalı diyebilirsiniz, ancak müşterilerimizin bir havalimanı transfer firmasından ne istediğini iyi biliyoruz.

Cab İstanbul dinler, anlar ve sağlar.

 

İstanbul Havaalanı Transfer Sayfasına Hoş Geldiniz

Etrafa bir göz atın, gördüklerinizi dilerseniz, yaşadıklarınızı sizden duymayı umuyoruz, çünkü biz aşağıda sadece kendimizi değil Havaalanı transfer firmalarını da anlattık.

Cab İstanbul,  Havalimanı, otel, şehiriçi ve şehirlerarası transfer ihtiyaçlarını güvenli koşullarda sağlamayı hedeflemektedir. Sizin için kolay bir havalanı transferi veya şöförlü araç programı oluşturacak deneyim ve bilgi birikime sahibiz.

havaalanı transfer

Hepimiz biliyoruz ki  iyi şekilde çalışırsak doğru sonucu varırız ve tercihlerimiz hayatımızın akışını belirler. İstanbul da ikamet ediyor olabilirsiniz veya ilk defa bu şehri ziyaret ediyor da olabilirsiniz, işinizi kolaylaştıracak bir arayış içinde iseniz, yardım etmek için buradayız. Stressiz Havaalanı Ulaşımı için kişiselleştirilmiş otel transferlerimiz ve şoförlü araç hizmetimiz aracılığıyla  hedeflerinize erişmenizi kesinlikle kolaylaştırıyoruz.

 7/24 destek

İstanbul Transfer

İngilizce bilen şöförlü havalimanı transfer araçlarımız sizi havaalanından otele yada istediğiniz noktaya hiçbir aksilik olmadan götürür. Bizi; işlerinize motivasyonunuzu korumak için gereken eğitimli personele ve beklentilerinize cevap olacak beceriye sahip yardımcılarınız olarak düşünün.

havaalanı transferi

Gerçekten kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için sürücünüzün davranış tercihleri ​​konusundaki uzmanlığını geliştiriyoruz.

''Herkesin yakınında birine ihtiyacı var'' 

Cab İstanbul Vip Transfer

Hedefimiz, seyahatlerinde yolcu veya iş adamının beklentilerini bilen profesyonel bir sürücü ile hizmetin devamlılığıdır. Ekibimizi güçlendirdikçe, müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen oluyoruz. Turizm taşımacılığı hizmetine öncülük ediyoruz ve Türkiye havalimanı transferi alanında yön gösteren  taraf olarak sektör de dikkatli adımlar ile ilerliyoruz.

Daha önce Türkiye'de bulunduysanız, muhtemelen Cab İstanbul’u duymuşsunuzdur, hizmet kültürümüzü kendiniz için deneyimlemek istiyorsunuz, bizim ile iletişime geçin. Türkiye'ye aşina değilsiniz, yapabileceğiniz tüm bilgileri içselleştirmek için güvenilir bir transfer firması arıyorsanız, buradayız. Çok dilli şoförler ve tedarikçi firmalarımız: Kesinlikle müşteriyle ilgileniyor.

havaalani transfer

Esnek çalışma saatleri, iş, tatil ve alışveriş gezilerinizin tümü bizim ile güvende, kısa ve uzun vadeli süprizler bizim ile yaşanmaz.

  • Yolcu Yardım Programı
  • Sorunsuz İstanbul gezisi
  • Beklentilere doğru cevap
  • Sorunsuz çalışma vizyonu 
  • Mutlu Seyahatler

Tüm sürücüler yolculara adapte olmak için eğitildi, yolcu ile doğru iletişim kurma toplantılarına zorunlu katılım ve hatta sizin için araçlarımızda empati egzersizleri yapma zorunluluğumuz var.

istanbul havaalani transferi

İstanbul Havalimanı Transfer 

İstanbul havalimanı transfer  özellikle 3.havalimanı'nın da açılması ile daha da önemli hale gelmeye başladı. İstanbul yeni havalimanına ulaşım yolları şekillenirken, İstanbul’un yeni gözdesine en konforlu ve rahat varış yöntemi ise VIP havalimanı transfer hizmetidir. Sizi, belirttiğiniz adresten teslim alan VİP aracınız, İstanbul havalimanı transferinizi telaşsız ve kolay bir şekilde yapmanızı sağlar. Özellikle arkadaş grubunuz veya ailenizle seyahat ediyorsanız, konforlu havaalanı transfer araçlarıyla güvenli bir yol deneyimi yaşayabilirsiniz.

Turizm şirketleri'nin üstlendiği Vip taşımacılık hizmeti, turizm şirketleri'nin sektördeki rekabeti görmesi ile birlikte kaliteli taşımacılık hizmeti sunmaya zorlamaktadır, bu nedenle hizmetlerinde eğitimli yabancı dil konuşan sürücüler ile size yüksek kalite standartlarında  yolculuklar vaat ediyorlar. Havaalanı transferi Türkiye'de lisanslı araç sınıfına giren Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter gibi araçlar modifiye edilerek konforlu hale getirildikten sonra  İstanbul transfer hizmetlerinde kulanılır. Bu neden ile İstanbul havalimanı transfer hizmetlerinde lüks araç kullanımını herkes için ulaşılabilir ve ekonomiktir.

istanbul havaalani transfer

İstanbulda Vip taşımacılık hizmeti veren turizm acentaları sadece sizlerin değil, sevdiklerinizin de güvenli seyahati için tüm olanakları sunmaktadır. Rezervasyonlarınızda belirtiğiniz taktirde ücretsiz, transferin gerçekleşeceği araca çocuk koltuğu ekletebilirsiniz. Özellikle evcil hayvan taşımacılığı bir sorun iken önceden belirtilmek şartı ile 15 kiloya kadar olan kafesli evcil hayvanınızı da yanınızda taşıyabilirsiniz.

Havaalanı Vip Transfer

İstanbul havalimanı vip transfer hizmetlerini aldığınız turizm acentaları ile seyahat etmenin en büyük avantajı, ne kadar ücret ödeyeceğinizi önceden biliyor olmanız. Her acentenin kendi fiyat politikası olsa da genel olarak birbirlerine yakın fiyatlar ile hizmet edilir, toplu taşıma olarak değerlendirdiğimiz  shuttle hizmeti özel havalimanı transferlerine nazaran daha uygundur. Taksilerin aksine, İstanbul VIP transfer hizmeti aldığınızda yolculuk ücretini, gideceğiniz mesafeyi ve trafik yoğunluğunu web siteleri üzerinde görebilirsiniz, havalimanı transfer hizmetlerinde extradan yol ücreti ve köprü ücreti gibi ücretler ile karşılaşmasınız. Kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeme yapmanız sağlanır. Sertifikalı acentalar ile  tüm uygulama kanalları güvenli ödeme sertifikasına sahiptir. Rezervasyon değişikliği ve iptal gibi durumlarda da sizden herhangi bir ücret talep edilmez.

Her iki İstanbul Havalimanından listelenen fiyat tarifeleri ve araçları ile havalimanı transfer servisleri mevcuttur. Tarifeli transferler de (airport shuttle) İstanbul yeni havalimanı ve Sabiha Gökçen havaalanı çevreleyen shuttle hizmetlerinde, her yolcu için 10 euro olarak ücretlendirilir.

 istanbul havalimani transferi

İstanbul da havalimanı transfer hizmeti aldığınızda, rezervasyonunuza dair tüm bilgiler anında mail veya WhatsApp yoluyla iletilir, böylece size hizmet verecek sürücü bilgilerinden, araç tipine kadar tüm detaylara yolculuk öncesinde sahip olursunuz. Araç tipi ve sürücünüzün konuştuğu dili de seçebilirsiniz. Havalimanı transfer hizmeti, bir iş olmaktan çok misafir ağırlama yöntemi ile sunulur ve çalışanların eğitimi bu yönlü devam eder. Mevcut hizmet dijital dünyaya başarıyla uyarlanmış, tüm transfer sürecini tek tıkla takip edebilmenizi sağlar.

Diğer ulaşım seçeneklerinden farklı olarak, havalimanı transferi 7/24 ulaşabilir hizmetlerdendir. Bu konuda uzman olan firmaların telefon ve online rezervasyon sayfaları için tıklayın. Bunun üzerinden ulaşabileceğiniz online transfer hizmetleri servisine, her türlü soru ve önerinizi iletebilirsiniz.  Havaalanı Vip transfer ile hizmet alımının bir diğer avantajı da, seyahat sonrası bile destek alabilmenizdir. Örneğin çantanızı transfer aracında unutmanız durumunda, müşteri hizmetleri size yardımcı olur ve eşyalarınızın size ulaştırılmasını sağlar.

istanbul havalimani transfer

Benzerleriyle kıyaslandığında, Türkiye'nin en en güvenilir ve konforlu hizmet ağına sahip olmasıyla öne çıkan İstanbul havalimanı transferi, seyahatinizin sorunsuz geçmesini sağlayan farklı hizmetler de sunar. Oldukça büyük bir şehir olan olan İstanbul da uluslararası uçuş yapan iki havalimanı var. Bunlardan İstanbul yeni havalimanına (İGA) veya Sabiha Gökçen havalimanına (SAW) vardığınızda, deneyimli havalimanı transfer timi tarafından karşılanır veya sorunsuz bir şekilde uçuşunuza uğurlanırsınız.

Sabiha Gökçen Transfer

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan ekonomik veya Vip transfer hizmetine ihtiyacınız olduğunda, Cab İstanbul turizm, ulaşımınızı düzenlemenize yardımcı olmak için kullanımı kolay bir çevrimiçi rezervasyon uygulamasına sahiptir. Anadolu yakasında bulunan Saw Havaalanı'na vardığınızda adınızın yazıldığı bir tabela ie karşılanmak, valizlerinizin taşınmasına yardımcı olunsun istemez misiniz? Sabiha Gökçen havaalanı yolcu karşılama ekibi tarafından samimi ve profesyonel bir şekilde karşılanırsınız.

havaalanı transfer istanbul

İster Sabiha havalimanın dan evinize dönerken, ister sıcak bir yaz tatili veya kış sporu için hazırlık yapmış olun, sizi hedeflediğiniz varış noktanıza götürebilecek uzman bir şöför ve ihtiyaçlarınıza uygun araba rezervasyonu yapıldıktan sonraki 1 saat içinde istediğiniz yerde hazır bulursunuz. Güler yüzlü şöförler uçuş bilgilerinizi izler, uçağınız gecikirse veya erken kalkarsa, sizi haberdar eder, ulaşımınızın aksamasını önlemek için sorumluluk alır.

İstanbul Yeni Havalimanı Transfer

Pahalı, havalimanı park ücretinden kaçınmak istiyorsunuz, havaalani transfer hizmetini tavsiye ediyoruz, tabi deneyimli şoförler sizi karşılarken ihtiyacınız olan yol, trafik yapılması ve yapılmaması gereken tüm bilgilere istemeniz durumunda sahip olursunuz.(Transfer rezervasyonunda ücretsiz havalimanı karşılama için tıkla)

İstanbul Havalimanı dönüş transferinde İngilizce konuşan şoför siz veya misafirinizi bulunduğu noktadan alır, uçağınızın olası gecikmeleri ve kalkış zamanı size bildirilerek, özel havalimanı transfer servisi sizi uygun zaman içinde İstanbul yeni Havalimanı gidiş kapısına ulaştırır.

 istanbul yeni havalimanı transfer

Belki tekne turuna çıkacaksınız, belki alışveriş turuna yada İstanbul havalimanından Taksim de bir hotel'e transfer için büyük bir transfer aracına ihtiyacınız olsun, bu durum da normal taksi seçeneğini atlayın, zaten taksi şoförlerinin kaprisleri de çekilmez!!

Tailleriniz veya önemli anlarınız da son model lüks minibüsler, siyah vip araçlarlar ve profesyonel İngilizce konuşan sürcüler ile günün 24 saati hizmetinizde bir Transfer hizmeti varken niye bir taksici veya halk ulaşımı tercih edilir ki?

Çevrimiçi Havalimanı Transfer Rezervasyonu

Çevrimiçi rezervasyona yolcu sayısı, alınma ve bırakılma konumlarınızı girerek başlayın. Ulaşım seçeneklerinizi belirlemek için "Araç ve fiyat ekranda belirir"

Transfer programınızın ölçeğinden ve ayrıca sahip olduğunuz bagaj sayısından yararlanabileceğiniz çeşitli araba seçenekleri bulursunuz.

Şimdi çevrimiçi Vip Transfer rezervasyon düğmesine tıklayın ve ardından seyahat ayrıntılarınızı girin, basit ve hızlı havaalani transferi burada. Transfer talep tarihi ve saatini, uçuş bilgilerini ve iletişim bilgilerinizi içerir. Hatta bir dönüş yolculuğu tarihi ve saati dahil edebilirsiniz. (dönüş transfer talebi otomatik %15 indirim sağlar)

Şöföre ödeme seçenekli transfer rezervasyonları, varışta nakit öde seçeceği ile en çok tercih edilen yöntemdir. (Size güveniyoruz).

istanbul havalimanı transfer

İstanbul Yeni Havalimanı'ndan şehir merkezine transferler için araç tipleri (Vip araç, minibüs, otobüs) fiyat ve mesafe seçeneklerinin kullanılabilirliğini açıkça ekranda görebilirsiniz. Herhangi bir zamanda yardıma ihtiyacınız olursa, dost canlısı müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Seçiminiz üzerine, ulaştırma bakanlığı tarafından denetlenen sigortanın başlaması için seyahat detaylarınızı rezervasyon formuna girmeniz istenir. Son olarak, İstekleriniz için rezervasyonunuzu onaylayın.

İstanbul otelleri transfer ve havalimanı transferleri yolculuğunuzda, belirlediğinizden çok daha fazla önemli bir yere sahiptir!

Rezevasyonlarınızda ücretsiz bir iptal seçeneyi olduğunu unutmayın.

Her hizmet sonrası% 100 müşteri memnuniyeti değerlendirmesi Cab İstanbul transfer hizmetlerin de mevcut.

istanbul havalimanı vip transfer

İstanbul havalimanı transfer hizmeti ile rezervasyon yapmak da oldukça pratiktir. Dilerseniz cep telefonunuzdan mobil uyumlu web sayfası üzerinde ve uygulamalar yardımı ile tek tuşla kolayca işlem yapabilirsiniz. Günümüzün dijital hizmetleri ile uyumlu web siteleri rezervasyonlarınızı hızlı bir şekilde yapmanızı sağlar. Karmaşık üyelik işlemleri yerine, sade kullanımıyla hizmet odaklı inşa edilmiş online havalimanı transferlerinde, lokasyonunuzu ve kişi sayısını seçerek transfer ücretini anında görüntüleyebilirsiniz.

Havalimanı transfer hizmeti almak için çok uzun zaman öncesinden rezervasyon yapmanıza da gerek yok. Dijital ulaşım sistemi, yolculuğunuzdan 6 saat öncesine kadar rezervasyon yapma imkanı sunmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayın, sizde özel avantajlarla güvenli havaalanı transfer hizmeti almanın tadını çıkarabilirsiniz.

vip transfer istanbul 

Yolcuları kötü anlardan korumak ve iyi anlar yaşatmak için nasıl bir web sayfası hazırlamalı ? Nasıl bir mesaj yazmalı? lütfen bize yazın...

 

E-Mail: Order@cabistanbul.com

Ana Sayfa