Havalimanı Transfer

2019-09-20 18:51:38

havalimanı transfer

Merkezi İstanbul'da  kurulmuş, Türkiye geneline düşük maliyetli, güvenli havaalanı transferi hizmetleri ve Şoförlü araç kiralama hizmeti sunan bir şirketiz. İstanbul yeni Havalimanı'nda (IST) ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nda (SAW), yolcu karşılama hizmeti yanısıra Vip havaalanı transfer hizmeti ve Standart havaalanı transfer hizmeti olmak üzere kişiye ve gruplara hizmet sağlamak üzere hizmet vermektedir. İstanbul'da yerel çok dilli şoförler ile, özel şoförlü araç tahsisi ve şehir turları hizmeti sağlıyoruz. Uzun yıllar boyunca, deneyimli ve yerel sürücüler tarafından gerçekleştirilen, güvenli araçlar ile sunulan her türlü araç tahsis ve şehirler arası transfer hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bulunuyoruz.

vip havalimanı transfer 

Günlük bazda, İstanbul Yeni Havaalanı, Sabiha Gökçen Havaalanı, Limanlar ve Otellerden transfer isteyen yüzlerce müşteriye hizmet veriyoruz. Ayrıca Havalimanı Karşılamalarında ve kişiye özel (önceden istenilen, sim kart, bozuk para, valiz vs.) istekler hizmetini sunuyoruz.

2010 yılından itibaren öncelikli hedefimiz, hizmetlerimizde hızlı, verimli ve yüksek kaliteyi sağlamaktır. Bu nedenle, İstanbul'a seyahat ederken, İstanbul özel transferleri ve İstanbul havalimanı transferlerini Cab istanbul ile sorunsuz yaşayın. Şirketimiz şimdiler de Türkiye’yi ziyaret eden yerli ve yabancı turistler arasında en seçkin tercih haline geldi ...

 istanbul havalimanı transfer

Kullanımı kolay web sitemizi ziyaret ederek istediğiniz hizmeti birkaç tıklama ile alabilirsiniz!

 

 

  • Rezervasyon formunda başlayacağınız nokta ve bırakılacağınız noktayı seçiniz.
  • Transfer için tarih ve saatleri ekleyin
  • Eşleşen müsait araç için, harita üzerinde mesafe ve toplam ücreti elde edersiniz,
  • Ek bilgileri doldurun ve ödemeyi kart ya da nakit olarak varışta ödemeyi onaylayın!
  • Rezervasyon onayınız derhal rezervasyon formunda belirtilen e-posta adresine gönderilecektir.

 istanbul vip transfer

Cab İstanbul ekibi profesyonelce çalışmak ve en iyi hizmeti sağlamak için koordinasyon ekibi  tarafından yönlendirilir! Misafirlerimize ailemizin saygın bir üyesi imiş gibi davranmak şirketimizin bir numaralı kuralıdır.

Cab İstanbul, kişilere, ailelere, iş gruplarına, arkadaş gruplarına ve ayrıca Gala yemekleri gibi özel günler için her türlü araç ve gemi ile unutulmaz turlar düzenleyen yolculuklar ve turlar konusunda uzman bir şirkettir !

 havalimanı transfer sabiha gökçen

Şimdiye kadar yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Seyahatlerinizinde transfer ihtiyaçlarınız için size yardımcı olmak için baştan sona tüm hizmetleri sunan Cab İstanbul, Havalimanı Transferleri, havalimanı karşılamaları, otel rezervasyonları, özel rehberlerli turlar, profesyonel yerel şoförler, ve daha pek çok şey var. WhatsApp, Telefon, E-posta veya web sitesi rezervasyonu veya soru formları yoluyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Cab İstanbul transfer & Şoförlü araç kiralama sizi bekliyor ...

 E-mailorder@cabistanbul.com  

   Anasayfa