InterContinental İstanbul Otel- Rezervasyon ve Consierge Hizmetleri

2019-05-30 20:32:45

 

intercontinental otel taksim 

InterContinental otel Istanbul konuklarını; kusursuz hizmet, rahat ulaşım, seçeneğinin yanında güleryüzle karşılıyor. Yiyecek ve içeceklerlerdeki uzun yıllara dayanan kalite ile ayrıcalıklı bir konaklama hizmeti veriyor.

taksim meydan yakını en iyi otel

İstanbul iş ve eğlence merkezi Taksim'de, İstanbul Kongre Merkezİ, Dolmabahçe Sarayı, Vodafone arenaya (BJK stadı) yürüme mesafesinde, konuklarını Boğaz manzarası eşliğinde ağırlıyor. İstanbul’un en iyi adreslerinden biri , şehrin kalbinde yer alan beş yıldızlı bir hayat; Vaktiniz değerli, iyi tercihler size ayrıcalıklı hayatlar sağlar....

taksim otelleri

InterContinental otel (Ceylan otel), İstanbul'un eşsiz tarihi yerlerini, müzelerini, restoranlarını, kulüplerini ve mağazalarını keşfetmek için ideal bir merkezdir.

istanbul otelleri

Türkiyenin en popüler caddesi İstiklal caddesi, Boğaz manzarası, Beyoğlu'nun her kesime hitap eden farklı gece mekanlarına yakınlığı ,  Sultanahmet Camii'nin muhteşem manzarasına hakim konumdaki otel, Özenle çalışan personel hizmette fark yaratıyor.

İntercontinantel otel ulaşım


Bir taksiden yalnızca biraz daha pahalı ve iki taksiden önemli ölçüde daha az fiyat sahip olan bir Mercedes vip minibüs ile (4-8 kişi veya çok sayıda bagaj olan havalimanı transferleri için uygundur) çok daha konforlu ve güvenilir bir yolculuk seçeneğiniz var..Buraya tıklayıp havalimanı-İnterContinantel mesafesini, ücretini, ve varış zamanını online görebilirsiniz

 taksim 5 yıldızlı oteller

InterContinental otel, misafirlerinin şehirde kaldıkları süre boyunca ayrıcalıklı ulaşım, eğlence ve gezi hizmeti alabilmeleri için Cab İstanbul, Kişi veya gruba özel Şoförlü lüks araç tahsisi ve rehberli tur hizmetleri sunuyor..

ceylan otel şoförlü araç

İstanbul da konakladığınız süreyi kusursuz kılmak bizim temel hedefimiz. Bu yüzden size layık hizmetlerimizin ücretlerini düşük tutuyoruz. Amacımız, Dünya'ya sunduğumuz kaliteli ulaşım ve seyahat hizmetlerinden sizleri de haberdar etmek. Şehrin en güzel yeme-içme mekanlarında sizler için özel rezervasyonlar yapıp, hizmeti bizden aldığınız için makul fiyatlarda ödeme yapmanızı sağlamaktır.

en iyi otel taksim

Deneyimli ekibimizle İstanbul’da geçireceğiniz zamanı unutulmaz bir deneyime dönüştürmek için öğrenmeye devam ediyoruz. Lütfen rezervasyon süresinde bizden özel isteklerinizi sakınmayın, İstanbul'un en iyi limuzin kiralama hizmeti sizleri bekliyor.

InterContinental Otel ADRES
Asker Ocağı Cad. No:1 Taksim 34435, İstanbul

Telefon: +90 212 368 44 44

E-mail: order@cabistanbul.com

Anasayfa