istanbul havalimanından taksime nasıl gidilir ?

2019-09-14 13:22:57

İSTANBUL HAVALİMANI'NDAN TAKSİME NASIL GİDİLİR?

İstanbul Yeni Havalimanından Taksime gitmek için bir çok seçenek vardır. Burada en kolay 3 seçenek üzerinde duracağız,

İstanbul Yeni Havalimanı Ulaşım

1.Seçenek Havasit Havalimanı Otobüsleri ile 2. Seçenek ise Ticari taksiler ile  3. seçenek online reservasyon yapabilceğiniz özel taksi ve minibülerlerle aşağıda Yeni İstanbul Havalimanından Taksime Ulaşım seçeneklerinin detayını bulabilirsiniz.

1. İstanbul Yeni Havalimanı'ndan Taksime Gidiş Havaist ile :

İstanbul Havalimanı'ndan Taksim'e öncelikle HAVAİST Havaalanı Otobüsleri ile rahat ve kolay bir şekilde gidelebilir ve Taksimden de yine Havaist Havalimanı otobüsleri ile de İstanbul Havalimanı'na kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu güzergahta Havaist Otobüslerinin İST-19 TAKSİM - İSTANBUL HAVALİMANI Havaist Otobüs hattı hizmet vermektedir.

Taksim ile İstanbul Yeni Havaalanı arası kaç km?

Taksim ile İstanbul Havaalanı arası mesafe olarak yaklaşık 40 km dir.

Taksim ile İstanbul Yeni Havaalanı arası Yolculuk Süresi ne kadardır?

Taksim ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 80 dakikadır. Bu süre hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir

İstanbl Havalimanında Havaist Otobüslerinin Durağı Nerede?

İstanbul Yeni Havalimanında Havaist Havalimanı Yolcu Servisleri, İç Hatlar Terminali Gelen Yolcu salonu çıkışındaki duraktan hareket etmektedir.

İST-19 TAKSİM - İSTANBUL YENİ HAVALİMANI Havaist Otobüsleri Kalkış Saatleri:

İstanbul Havalimanı Taksim arası Havaist Havalimanı Yolcu servisleri gün içerisinde 05:10 ile 20:00 arasında 15 dakika ara ile hareket etmektedir. 20:00 ile 01:00 arasında 20 dakika da bir hareket etmektedir. Yolcu trafiğinin azaldığı 01:00 ile 05:00 arasında daha uzun aralıklarla hareket etmektedir.

Önemli: Taksim Havaist Otobüslerinin güzergahları ve Taksim Havaist Sefer saatleri sürekli değişebilmektedir. Herhangi bi rmağduriyet ve olumsuzluk yaşanmaması için aşağıdaki Havaist Otobüsleri telefon numarasını arayarak veya web sitesini ziyaret ederek Taksim Havaist güncel hareket saatlerini, ve Taksim Havaist Güncel güzergah bilgilerini öğrenmeniz gereklidir.

 

İSTANBUL HAVAİST HAVALİMANI OTOBÜSLERİ TELEFON NUMARASI :

0212 153 00 00

İSTANBUL HAVAİST OTOBÜSLERİ RESMİ WEB SAYFASI:

2.  İstanbul Havalimanı'ndan Taksime Gidiş Taksi ile:

taksim istanbul havalimanı havaş

İstanbul Yeni Havaalanı'ndan Taksim'e Ticari taksilerle kolay ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı'ndan Taksim'e Taksilerle yaklaşık yolculuk süresi 40 - 45 dakika civarındadır. Hava ve yol koşullaırna göre değişklik gösterebilir..

Taksim ile İstanbul Havalimanı arası taksi ücreti 150 -200 TL arasındadır.

İstanbul Havalimanı'nda taksi hizmeti Havalimanı Taksi Kooperatifi tarafından verilmektedir.

taksim yeni havalimanı kaç dakika

3.Online reservasyon yapabilceğiniz özel taksi ve minibülerlerle oaln taşımacılık havalimanın da bulunan transfer firmaları ve online hizmet veren turiz firmaları tarafından sağlanmaktadır. siz e tavsiye edeceğimiz de budur. 

a. havalimanı transfer firmaları ödedikleri yüksek kiralar yüzünden kapıdan satışlarında yüksek fiyatlı satış denemeleri yapabililer, yinede anlaştığınız fiyat ve zaman garantisi vardır.

b.Online tranfer ler ise adınız yazılı şekilde karşılanır takside biraz yüksek fiyatlar olsada verilen hizmet personelin dil bilmeleri size zaman ve para kazandıracaktır.