İstanbul Havalimanı Transfer

2019-09-20 18:40:16

havalimanı transfer fiyatları

İstanbul Havalimanı yolcu transferleri'nde layık olduğunuz hizmeti sunmaktan mutluyuz. Havalimanı transfer hizmeti sizlerin isteğine göre VIP Vito arçlarımız ile, Havalimanı Limuzin transfer hizmeti; S class Mercedes ve E class Mercedes türü araçlar ile ve Havalimanı grup transfer için kulandığımız Lüks Sprinter Minibüs tarzı araçlar şeklinde hizmet vermekteyiz.

Bununla birlikte istemeniz halinde sizlere İstanbul'da bulunan İki Havaalanına da dönüş transfer hizmeti vermekte de bizi mutluluk eder. İstanbul havaalanı ve Sabiha Gökçen havalimanı'na geliş ve gidişlerinizde rahat ve ekonomik transfer hizmetinden yararlanmak adına yapmanız gereken tek şey bizler ile sayfamız üzerinde telefon ile arayarak yada Sayfada bulunan Whatsapp ikonuna basarak iletişime geçmek olacaktır.

Vip Transfer

Uçuşlarınızda herhangi bir değişiklik ya da iptal benzeri bir durum söz konusu ise bizlere bildirmenizi önemle rica ediyoruz. Bu sayede bizler de sizlere daha konforlu İstanbul havalimanı transfer hizmeti sunabilmek adına Havalimanı karşılama saatlerimizi yeniden düzenleme fırsatı elde edebiliriz.

ÖNEMLİ GEZİLER İÇİN HAVAALANINA KOLAY ULAŞIM


İstanbul havalimanı transfer servisimiz Rahat havalimanı Vip Minivan transferleri'nden şoförlü araba hizmetlerine kadar tüm havalimanlarına uygun hizmet seçenekleri ile İstanbul havalimanı transferinizi planlalmak için sayfamızda  ONLİNE REZERVASYON sistemini kulanın

havaalanı transfer istanbul

Hrh Lucky Turizm kuruluşu olan Cab İstanbul hızlı ve güvenilir seyahat hizmeti sunar. Üç ay öncesinden uygun fiyatlara rezervasyon yapma imkanına sahipsiniz. Hizmetlerimize rezervasyon yaparken fiyat, araç ve sürücünün konuştuğu dili seçebilirsiniz.  Uçuşunuzun zamanında havalimanına ineceğine dair pazarlık olmadığını biliyoruz, sizleri beklerken gecikmeleri normal karşılıyor, geri dönüş transferleriniz de ise havalimanı terminaline zamanında ulaştırıyoruz. Bize güvenin değerli zamanınızı önemli işlerinize ayırın.

İstanbul havalimanı transferlerinde ilk tercih olmamızın bir nedeni var. Seyahatiniz sizi nereye götürürse götürsün, havaalanı transferi olsun ya da dönüş transferi olsun, Şimdi konforlu araçlarımızdan birini ayırtın ve gerisini bize bırakın.
Uçuşunuz için hazırlanıyor musunuz? İdeal bir hayatta,vakit kaybetmeden havalimanına zamanında gidersiniz. Gerçeklik, hepimizin bildiği gibi, genellikle biraz daha acıdır. Cab İstanbul'a rezervasyon yaptırdığınızda, önceliğimiz sizi zamanında havaalanında bekleyen uçağınıza yetiştirmketir. Seyahatiniz sizi strese koymadan önce rahat ve stressiz hale getireceğimiz seyahatiniz için bizim ile iletişime geçtiğinizden emin olun.

havaalani transfer

SEYAHATLERİNİZDE KALKIŞ VE VARIŞ  BİLGİLERİ


Özellikle seyahat ederken zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz. Cab İstanbul  gereksiz tüm stresi ortadan kaldırmaya çalışıyor. Havalimanında rezervasyonunuzu yaparken uçuş numaranızı bize bildirin. Yolculuğunuza havaalanı, terminal ve kalkış / varış saati dahil tüm ayrıntıları ekleyin. Biz online uçağınızın kalkış ve varış  sürenizi hesaplamanıza yardımcı olacağız.

Uçuşları bile takip ediyoruz. Bu bilgileri merkezimiz tarafından sağlanan trafik güncellemeleri ile birleştirerek, sürücülerimiz seyahatlerini daha iyi planlayabilir ve asla uçuşa geç kalmamasını sağlayabilirler. Uçuşunuzun ertelendiğini veya iptal edildiğini bile doğrulayabiliriz. Peki, artık terminalde beklemeyin, havaalanından başka hangi taksi size bu garantiyi verir ki?

havalimanı transfer fiyatları

HAVALİMANI TRANSFER İÇİN ONLİNE REZERVASYONU


Seyahat etmeden üç ay önceden tutun da bir saat önceye kadar, havaalanı transferinizi rezerve edebilirsiniz. Lütfen önceden sayfamızda gezinin. Cab İstanbul'un çevrimiçi rezervasyon formundan hemen almak için rezervasyon yaptırmayı tercih ediyorsanız, burayı tıklayın