Marriott hotel Şişli

2018-01-04 14:09:44

 Istanbul Marriott şişli

İstanbul Marriott Hotel Şişli Konumu itibarı ile şehrin en canlı yerinde konumlanmakta, Şehrin görkemine tepeden bakmaktadır. Yenilenen İstanbul'da modern inşa edilmiş bir  gökdelen, çağdaş beş yıldızlı bir otel, İstanbul'un tarihi ve modern cazibe merkezlerine kolayca ulaşabileceğiniz bir konuma sahiptir.

mariot otel şoförlü araç

Şehrin tarihine ve kültürüne bir giriş yapmak için  Cab istanbul Şoförlü araç kiralama hizmetinde uygun fiyata yararlalanabilirsiniz. Kapalı ÇarşıTaksim Meydanı ve Sultanahmet Camii'ni, İstanbul Asya kıtasındaki Çamlıca tepesini, Kız kulesini, (Unesco) Dünya mirası korumasında olan Ayasofya müzesi ve bir imparatorluğa asırlarca ev sahipliği yapmış Topkapı Sarayını keşfetmek için profesyonel şoförünüzden bilgi alın! Sadece birkaç dakika uzaklıktaki Cevahir Alışveriş Merkezi yürüme mesafesinde alış veriş için uygun bir seçenek.

mariot otel limuzin

Oteldeki inanılmaz istanbul ve Boğaz manzaralı oda sayesinde  otelde daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz. Spa merkezi,  tenis tesisi, kapalı havuz ve 24 saat açık fitness merkezi ile konforlu ve modern odalarda keyif alırsınız. Otel'in restoranında  yemeklerin tadını çıkarabilir yada bir adım ötede yerel restaurantlarda Türk yemeklerini tadabilirsiniz. İş toplantısı, düğün ya da sosyal buluşma sizi İstanbul'a getirirse, geniş mekanlar, örnek hizmetler ve özel yemeklerle buluşursunuz.

marriott sisli havalimanı transfer

Istanbul Marriott Hotel Sisli Havalimanı transfer ve Şoförlü araç kiralama hizmetleri için Cab İstanbul online rezervasyon sayfasına detaylı bakabilir uygun fiyata lüks bir hizmet alablirsiniz! 

Online rezervasyon sayfasında göreceğiniz, araç sınıf ve fiyatı, gideceğiniz yerin mesafesi ve ne kadar sürede varılacağına kadar bütün detaylar online verilmektedir .

Şimdi online şoförlü araç kiralama ya göz gezdirin

havalimanı mariot sisli transfer

 İş veya tatil için bu tarihi şehri ziyaretinizde  İstanbul Şişli'deki Marriott otel de bütçeniz de müsait ise tavsiye edilecek bir otel. Cab İstanbul olarak ulaşım ihtiyaçlarınızın düzenlemesinden otel rezervasyon yapmaya kadar İstanbul'u ziyaretiniz boyunca size yardımcı olmak için deneyimli ekibimizle 7/24 güvenle hizmet sağlıyoruz. 

Yeni insanların, yerlerin ve fikirlerin yeni düşünce tarzlarını tetikleyeceği ve bakış açınızı genişleteceği bir yolculuk içindesiniz.  Cab istanbul size yeni deneyimler sunmak için en az sizin kadar hevesli. Yolculuğunuz için yeni bilgiler verecek ilham verici hikayeler sizi bekliyor!

 havalimanı marriott otel sisli transfer

Sizde havalimanında karşılanmak isiyorsanız, profesyonel ekibimiz tarafından reservasyon yapma dışında herhangi bir zahmete girmeden karşılacaksınız İstanbul Havalimanı transfer  veya   Sabiha Gökçen havalanı transfer  fiyatları karşılama fiyatlarına dahildir.diğer  hizmetlerimiz 

Günübirlik Bursa Gezisi, Günübirlik Sapanca GezisiYemekli Boğaz Turu, Araç Kiralama  hizmetleri için size uzaklığımız uzandığınız telefonunuz kadardır .

bizi arayın     E-mail: order@cabistanbul.com

Anasayfa