Profesyonel Şöför Hizmetleri; İngilizce-Arapça-Rusça Dil Bilen Sürücülü Araçlar

Profesyonel Şöför Hizmetleri; İngilizce-Arapça-Rusça Dil Bilen Sürücülü Araçlar

2019-06-18 16:23:12

 

Profesyonel şoför hizmetleri İstanbul'da daha güvenli ve kolay hiç olmamıştı, konforlu seyahat etmenin başka yolları da elbette vardır. Amacınız ne olursa olsun; iş veya turizm amaçlı profesyonel sürücülerimize güvenin. Cabistanbul’un yüksek standartlar da lüks araçlar ve  yerel sürücüler ile verdiği Şöförlü araç kiralama hizmetinde: Limuzin; S klas, E Klas, BMW serileri vb araçlar Vip Minibüs4, 8 ,12,15 ,21..koltuklu minibüsler, daha geniş gruplar için midibüsler, ve otobüslerle sağladığı birinci sınıf hizmetten yararlanın.

Konaklamanız süresince otelinize yerleştikten sonra, her tarafı tarih kokan güzelim Türkiye'yi keşfetmek için bir Cab İstanbul seyahat'ten şoför hizmeti yaptırın ve keşfetmeye çıktığınız yerin uzmanı olan profesyonel şoförünüzden vaktinizi en iyi şekilde geçirmeniz için ipuçları önerileri alın. soforlu arac kiralama

Şehirler Arası Şöförlü Araç Kiralama

COVİD19 önlemleri kapsamında şehirlerarası yolculuklar sancılı günler yaşatırken, Cab İstanbul dezenfekte edilmiş son model hijyenik araçlar ile şehir içi ve şehirler arası transfer hizmeti ile konuya çözüm getirmiştir.
Her yolcu değişiminde araç sterilizasyonu yapılan limuzin ve vip minibüslerimiz ile ekonomik transfer hizmeti sağlıyoruz.
Konusunda uzman şöförlerimiz siz değerli misafirlerimizin sağlıklı, güvenli ve konforlu seyahat edebilmesi için çok titiz davranmaktadır. Şehirler arası vip ve ekonomik transfer, Havaalanı transfer, Vip araç tahsis, şöförlü vip vito hizmetlerimizle sizlere güvenli yolculuk hizmeti sunuyoruz.

soforlu araba kiralama

Şoförlü Araç Kiralama hizmetimiz İstanbulda en iyiler kategorisinde 3. ödülünü alırken nerdeyse Türkiye'nin tamamında en populer sürücülü araç kiralama şirketi olmuştur. Kim ve nereli olursanız olun istanbul'a yolunuz düştüğünde dilinizi konuşabilen uzman bir sürücümüz vardır Whatsapp . Profesyonel Sürücü hizmetimizi kullanmaya başlayın. Cab İstanbul şoförleri, turizm taşıma lisansına sahiptir (aşağıda Tursab üstüne tıklayarak şirket lisansını kontrol edin).

Bütün sürücülerimiz İngilizce veya Arapça dillerini konuşabilmekte ve populer  dillerin tamamını konuşabilen şoförler ile hizmet vermekteyiz; bu sayede misafirlerimize sorunsuz ve stressiz bir seyahat sağlıyoruz. Havalimanı transfer ve ya şoförlü araç kiralama linkine tıklayarak size uygun aracı ve uygun dili koşabilen sürcüyü seçebilir, sayfada yolculuğunuzun uzunluğunu ve  mesafesini rezervasyondan önce görürüsünüz.

şöförlü minibüs kiralama

Özel şoförle seyahat edin

Prestijli bir Limuzin servisi, şehir içinde dolaşmanın en havalı yolu; seyahat ihtiyaçlarınız için konforlu  bir çözüm. Cabistanbul, çeşitli seyahat tarzı ve bütçelere uygun araç sınıfları ile birlikte, çeşitli koşul ve talepleri yerine getirmek için iyi bir donanıma sahiptir.

Daha büyük gruplar halinde seyahat edenler için Vip Midibüs ve Otobüsler iş arkadaşlar veya aileniz ile seyahat etmek ve büyük bir konferanslardan önceki son birkaç ayrıntıyı düzenlemek için mükemmel bir araç olan Şoförlü Vip Minibüs hizmetlerimizden faydalanın.

şoförlü vip araç kiralama

Birinci sınıf hizmetimize ihtiyaç duyacağınız özel taşıma modunun gerekli olduğu zamanlar vardır o anlarda size bir telefon kadar yakınız. Cab İstanbul’un siyah Vip salon araçları, sürekli iş, toplantı ve koşuşturma içinde olanlar için biçilmiş kaftandır. Özel şoförlü araç  kiralamayı tercih edenler için saatlik şoförlü araç kiralamamız da mevcuttur.

Havalimanına gidiş-dönüş şoför hizmeti

Uzun mesafeli bir uçuştan hemen sonra bize ulaştığınız takdirde, Cab İstanbul’un esnek havaalanı transfer servisi, uçuş sonrası stres için mükemmel bir panzehirdir.

Havaalanına ayak basar basmaz sizi isminizin yazdığı bir levha ile bekleyen profesyonel bir şoför bekliyor. Kendinize bir Sürücülü araç kiralamak için online web sitemizden rezervasyon yaptırabilirsiniz ; Rezervasyon sırasında gösterdiğimiz fiyat, ödeyeceğiniz fiyattır!

şöförlü minibüs kiralama fiyatları

Online transfer rezervasyon formuna gidip detaylara baktığınızda, sayfanın siz değerli müşterilerimize sunduğu harita üzerinden gideceğiniz yerin MESAFESİNİ - TRAFİK DURUMUNU- FİYAT ve ARAÇ detaylarını sunacaktır, size  ONLİNE ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA  ve  TRANSFER reservasyonunun kolaylığı kalacaktır!!!

-Cab İstanbul normal fiyatlara, lüks bir hizmet sunar!

-Extra ücret talep etmez!

-Dürüstlük ve şeffaflık her konuda politikamızdır!

vip araç kiralama şöförlü

Seyahat giderlerinizin ne olacağını, kurumsal seyahat edenler için özellikle kolaylık sağlayacak bir şeyi önceden doğru bir şekilde çözebileceğiniz anlamındadır. Profesyonel sürücülü özel aracınızı bugünden ayırtın!  

Sizde Limuzin Kiralama-Şoförlü Vip Araç Kiralama hizmetimizden ve diğer benzer hizmetlerimiz Havaalanı transferHavalimanı karşılama, Araç Kiralama, Boğaz turları, Şehirler arası şofolü araç kiralama hizmetimize bir göz atabilir hizmetlerden yararlanmak için hemen bizimle

iletişime geçin…   

  E-mailorder@cabistanbul.com

Anasayfa