Swissotel İstanbul

2017-12-14 17:43:30

swissotel taksi

Güvenli Oteller Yönetici Düzeyi Sertifikasına sahip olan İstanbul Swissotel The Bosphorus, İstanbul'un merkezinde, İstanbul Boğazı'nın Avrupa kıyılarında yer alan, beş yıldızlı lüks bir oteldir. Yakınlardaki birinci sınıf alışveriş ve hareketli gece hayatı ile 65 dönümlük tarihi bahçelerin arasında bulunan 566 oda ve süit, en yeni teknoloji ve seçkin olanaklarla donatılmıştır.


Etkinlik odaları ve balo salonu da dahil olmak üzere 5 ila 1200 kişi kapasiteli çeşitli toplantı alanlarının yanı sıra, etkinlik planlamacılarından oluşan bir ekip, Swissotel The Bosphorus, İstanbul'da mükemmel bir düğün düzenlemenize yardımcı olmak için hazır. Ödüllü Purovel Spa & Sport, dünyanın her yerinden lüks bütünsel spa uygulamaları sunmaktadır.

Swissotel The Bosphorus havaalanı transfer hizmetleri, havalimanı  Swissotel  transfer hizmeti ve şoförlü araç kiralama hizmetlerimiz ile bır tık kadar yakınız.

 swissotel istanbul booking

 

Online şoförlü araç kiralama veya transfer sayfamıza gidip Swiss otel başlangıç noktasını yazıp gitmek istediğiniz yeri seçin, kişi sayınızı belirtin, sayfa sizin için uygun araçları listeleyip, haritada mesafeyi  ve ücreti gösterecektir.

Uygun aracı seçip ödeme sayfasına gidebilir veya varış noktasında ödeme seçeneği ile formu doldurduktan sonra işeminiz tamam !!

Online Transfer rezervasyon   

• Havaalanının Swissotel the bosphorus istanbul ne kadar uzaklıkta olduğuna bakın!

• Havaalanından Swissotel the bosphorus istanbul ne kadar sürer ?

• Havaalanı Swissotel the bosphorus istanbul transfer fiyatı?

 

swissotel transfer

Konaklamanız süresince araçlarınız için güvenli otel otoparkı da mevcuttur.
Swissotel The Bosphorus, İstanbul size Swissotel Living sayesinde özel yeni bir yaşam tarzı deneyimi sunuyor: stüdyodan bir ila üç yatak odalı, nihai tarzı ve lüksü sunan ve konukların keyfini çıkarabileceğiniz çeşitli boyutlarda 63 zarif süit kendi dört duvarının konforunda özel bir çatı havuzu içeren tam kapsamlı otel hizmetleri.

swissotel limuzin

İstanbul’un çeşitli yerlerini ziyaret etmek  için Cab istanbul seyahat'in size sağladığı uygun fiyatlı lüks hizmetlere göz atabilirsiniz. Bizden alınan her hizmet  sizler için profesyonel bir seçim olacaktır. Araçlarımızın güvenliğini, şirketimizin profesyonelliğini ve çalışanlarımızın deneyimini seçerek ihtişamlı bir İstanbul deneyimi yaşayabilirsiniz. Sizde Günübirlik İstanbul Gezisi hizmetimizden ve diğer benzer hizmetlerimiz olan Günübirlik Bursa Gezisi      Günübirlik Sapanca Gezisi

Yemekli Boğaz Turu, İstanbulda Araç    Şoförlü Araç Kiralama   hizmetimize bir göz atabilir hizmetlerden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin…     

E-mail: order@cabistanbul.com

Anasayfa