Havalimanı Transfer: Lüx ve Ekonomik Araçlar ile Özel Hizmet

2019-07-06 11:04:32

şehirler arası transfer

Havalimanı Taksi

İstanbul Havalimanı’nda, 7/24 faaliyet gösteren taksi hizmeti sunuluyor. Bu kapsamda, Siyah lüks taksi, (üzerlerinde kocaman yazıları olan) Mavi orta segment taksi (üzerlerinde kocaman yazılar var) ve Sarı normal taksi olmak üzere üç farklı segmentte araçlar faaliyet gösteriyor.

 şehirler arası vip transfer

Taksi hizmetinden faydalanmak isteyen yolcular, İstanbul havalimanı Plaza Bölümü İç ve Dış Hat Yolcu çıkış kapılarında bulunan ana durakların yanı sıra gidiş katında (2. kat) bulunan araçları kullanabilirler. Sabiha Gökçen Havaalanı'nda dış hatlar geliş katı, çıkış kapısında taksileri bulabilirler.

VIP Havalimanı Transfer Hizmetleri

Cab İstanbul yerleşik turizm taşıma yapan tedarikçi tartışmasız İstanbul'daki en iyi firmadır. İşletmelere, şirketlere, gruplara ve seçici özel kişilere güvenilir ve zamanında özel havalimanı transfer ve güvenli dezenfeksiyonları yapılmış araçlarla paylaşımlı havalimanı transfer hizmeti sağlayan turizm ve ulaştırma bakanlığı sertifikalı bir firmadır. 

vip havaalanı transfer

VIP havalimanı transfer hizmetleri, İstanbul'u ziyaret eden ziyaretçilerine Suv otomobiller, Vip minibüsler ve Limuzinler ile çok dilli profesyonel şoförler eşliğinde lüks taşıma hizmeti sunmaktadır. 

Konusunda uzman, eğitimli, profesyonel sürücüleri ile uzun yıllara dayanan başarısı ile Cab İstanbul turizm taşıma şirketi hizmet sağlama ve İstanbul/Türkiye'yi gezdirme deneyimine sahiptir. Cab istanbul sürücüleri Türkiye'yi çok iyi bilirler ve sizin amacınıza göre seyahattinizde size asistanlık ederler. İş, tatil veya eğlence amaçlı şehiriçi ve şehirler arası seyahatlerinizde sizi düşündüğünüz her yere güven ile götürürler.

vip transfer fiyatları

İster Havaalanından yolcu karşılama veya Havaalanına yolcu uğurlama, ister şehirlerarası transfer yada otellere, limanlara, istasyonlara koronavirüs-pandemi dönemi dahil en iyi transfer hizmetlerini gerçekleştirir. Toplantı, konferans, kültürel ve spor etkinlikleri dahil diğer etkinliklere ek olarak sürücülerimiz, park ücreti veya bagaj taşıma endişesi olmadan, belirlenen yere rahatça ulaşmanızı sağlamak için sizi lüks, yeni bir araçta taşımak için hazırdır.

Müşterilerimize dürüstlük ve güven üzerine inşa edilmiş güvenilir bir hizmet sunmak ana hedefimizdir.

şehirler arası vip taşımacılık

Cab İstanbul; Bizi tercih ediyorsunuz çünkü siz en iyisine layıksınız!

Havalimanı transfer hizmetleri, mega kent İstanbul’a iş toplantınız, konferans veya fuar için gelir gelmez, hedefinize ulaştıracak birilerinin olduğunu bilmek sizi rahatlatıp hedeflediğiniz işe zaman ayırmanızı sağlayacaktır. Bu anlamda, Cab İstanbul shuttle hizmeti de sunan bir firma olarak, havaalanından yada bulunduğunuz noktadan ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sağlayan önemli bir adres olarak faaliyetini sürdürüyor. Cab istanbul, web  üzerinden İstanbul havalimanı ve Sabiha gökçen havalimanı transfer için bölgenizi ve havalimanından gidilecek noktayı, günü ve saati seçerek, transfer hizmetini yapacak araçları ve fiyatlarını görebilirsiniz.

 havaalanı vip araç kiralama

vip transfer ücretleri 

  • Cab İstanbul ortalama günde 50si havalimanı otel transfer, 20si noktadan noktaya transfer olmak üzere 70 transfer yapar. ( korona virüs dolayısı ile bu sayılar da düşüş oldu) 
  • Cab İstanbul Sürücülerinin %100 ü Ingilizce, Arapça, Rusça, Almanca gibi yabancı dillerden birini veya daha fazlasınız konuşur.
  • Cab İstanbul araçlarının %100 ü vip özelliklidir, ancak ekonomik vip araç özeliği taşıyan toplam araç % 30u oluşturmaktadır!
  • Cab İstanbul araçlarının % 80 i Mercedes marka kalanı Volkswagen ve Renault markadır. 
  • Cab İstanbul şirketi veya müşteri kaynaklı %100 para iadesi yapan tek firmadır.
  • Cab İstanbul, Resmi Turizm seyahat acentesi olmasına rağmen, kaynaklarının %100 ünü Transfer ve Şoförlü araç kiralama için kulanmaktadır.
  •  Detaylar için Şoförlü araç kiralama sayfamıza gidiniz!!

 vip transfer hizmeti

Lüks, rahat ve güvenilir!

Cab İstanbul ile ortaklık kuran her transfer firmaları, kurumsal ve güvenilir bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla yasal eksikleri bulunan araç filosu veya firmalar Cab istanbul müşterilerine hizmet veremez. Güvenlikle ilgili tüm detaylara dikkat edildiği gibi müşteri memnuniyetini sağlamak için konforu da ön planda tutuyoruz.

transfer istanbul

Deneyimli sürücülerle gerçekleşecek İstanbul havaalanı transfer ve Sabiha Gökçen havaalanı transfer işlemlerinizle ilgili her türlü sorun, uçakta gerçekleşecek rötar veya iptal gibi işlemlerde tek muhatap HRH LUCKY TURİZM bünyesinde Cab İstanbul şirketidir. Böylece başka hiçbir kişiyle iletişim kurmadan müşteriler için memnun edici hizmeti benimseyrek en iyi hizmeti vermiş oluyoruz. Müşteri temsilcilerimiz ile her türlü arzunuzu görüşebilirsiniz.

 havalimanı transfer

İstanbul havalimanı transfer hizmetinde nelere dikkat etmelisiniz?

Ne kadar planlarsanız planlayın, sürprizler her zaman planı bozar. Bu gibi durumlarda rezervasyon ve ödeme işlemlerini yaptığınız havalimanı transfer işlemlerinize ne olacağını merak edebilirsiniz. İhtimallerden birisi, uçağın rötar yapması nedeniyle belirttiğiniz transfer saatinde havalimanında olamamanız şeklinde olabilir. Cab İstanbul, verdiğiniz uçak bilgileriniz doğrultusunda kontrollerini yaparak, rötarı görür ve transferle ilgili güncelleme yapmanıza imkan tanır.

istanbul havalimani transfer 

Bunun dışında uçuşun iptal olması veya programa gerek duyulmadığı için uçuştan vazgeçmeniz gibi hususlarda Cab istanbul müşteri hizmetlerine ulaşarak iptal işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca hiçbir bahane göstermeksizin havalimanı transfer işlemlerinizi ayrıntıları üzerinden belli bir zamana kadar aktif olacak “ücretsiz iptal” seçeneyile iptal yada erteleyebilirsiniz. 2020 yılı Ocak ayı itibarı ile Temmuz 2020 ye kadar, koronavirüs nedeni ile kısıtlanan seyahat, bizimde çalışmalarımızın durmasına ve müşterilerimizn rezervasyonlarının iptaline sebep oldu.

istanbul vip transfer

Turizm ve kültür bakanlığının ödenen bedelleri geri ödeme yerine erteleme hakkı tanımasına rağmen, İptal edilmek istenen yüzlerce Şoförlü araç kiralama, havalimanı transfer ve lüks araç kiralama rezervasyonlarımızı herhangi bir bahane göstermeden ücret iadelerini (kesintisiz) gerçekleştirdik. İadeler büyük dönüşlerin habercisidir.

''1990 yılında inşaat işçisi olarak çalıştığım dönemde bulduğum çanta ki yaklaşık 50.000 mark’ı (bu gün 25.000 euro) sahibine iade ettiğimde bana verdiği tavsiye bu gün içinde bulunduğum kaliteli yaşamın temelini oluşturuyor''

 havalimanı transfer fiyatları

Cab istanbul size başarı getirecek rahatınız için güvenli, zamanında lüks ulaşım hizmetleri sağlar. Esnek ve hızlı çözümler sunarak transfer hizmetlerine yeni bir dinamizm getiren şirketimizle her şey daha rahat!

Hemen bizim ile İletişime geçin.....

 E-mail: order@cabistanbul.com

 Anasayfa