rent a car istanbul

rent a car istanbul

2018-01-04 12:23:05

 

Cab istanbul'un rent a car hizmeti sunma konusundaki ilgisinin, lüks araç kiralama hizmetine yönelik olduğunu belirtelim. Cab istanbul'un sunduğu yüksek kalitede hizmet seviyesi ile orantılı olarak kendisine değer ve kalitede mükemmellik kazandırdığına inanıyor.

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını odaklanıyoruz. İster iş ister tatil amaçlı seyahatlarınız için, istanbul'a geldiğinizde eğitimli personelimiz lüks otomobiller ,Minübüsler ve limuzinlerle  en üst düzeyde hizmet sunmak için çalışıyor olacaklar.

araç kiralama

Neden Cab istanbul ile İstanbul da rent a car ?

İster Vip Vito ister E Class veya muadili araç  kiralayın,İstanbul'da vip araç kiralama basit ve stressiz bir hale getirmek için buradayız.

Eğer küçük veya ekonomik bir araç istiyorsanız, car rental istanbul daki uzman ekibimiz doğrudan araba kiralama şirketleri ile anlaşarak size ucuz kiralık araç fiyatları ve özel araç kiralama fırsatlarını sunuyor.

şöförlü araç istanbul

Karşılaştırma sitesinden daha fazlasıyız - araç kiralama yolculuğunuzda  hizmetinizdeyiz.

İstanbul havalimanlarının birinde Sabiha Gökçen havalimanı'ndan  veya  İstanbul yeni

havalimanı'nda aniden ihtiyaç duyabileceğiniz vaya önceden programlayarak reservasyon

yaptıracağınız Şoförlü araç kiralama ve havaalanı -otel -adres transferleri için forma bakınız!! 

 araç kiralama

Cab istanbul ile piyasada ödeyeceğiniz fiyatlara  lüks araç kiralayıp keyfini sürün!

En iyi  araç kiralama hizmeti veren cab istanbul, hizmetlerini Sabiha Gökçen havalimanı araç kiralama olarak  Havalimanındaki rent a car firmaları ile paslaşıyor, bu geniş ağımızla hem yurtiçi araç kiralama hemde yurtdışı araç kiralama faaliyeti sağlayarak diğer kiralık araç şirketlerinden sıyrılıyoruz.

 İstanbul havaalanında bulunanan rent a car firmaları, Taksim  ve  Sultanahmet'teki partnerlerimiz ile zengin bir filo suna bilen lüks araçlara sahibiz, böylelikle her zaman hayalini kurduğunuz Audi, Mercedes-Benz veya BMW'yi çok daha az formaliteler ile  kullanabilirsiniz.

 

 Anasayfa