Şoförlü Araç Kiralama (Limuzin, Vip Minibüs, Otobüs ve Ekonomik Araçlar)

 Şoförlü Araç Kiralama (Limuzin, Vip Minibüs, Otobüs ve Ekonomik Araçlar)

2017-11-16 14:09:54

 

İstanbul-Ankara- İzmir-Antalya Kaç saat'e gidilir?
İstanbul-Ankara- İzmir-Antalya transfer fiyat ne kadar?
Havalimanı- X otel, fiyat, mesafe ve yoğunluk ölçer! 

şoförlü lüks araç kiralama

İstanbulda iş ve özel seyahatleriniz için şoförlü araç kiralama

İstanbul, yurt içi ve yurt dışı turist akımını düşündüğümüzde, inanılmaz bir insan kalabalığına sahip bir şehirdir. Nüfusun kalabalık olması ve çok fazla turist çeken bir şehir olmasından dolayı şehrin en büyük sorunu trafik olmuş ve bir türlü çözüm bulunamamıştır. Bu durum; ulaşmak istenilen yerlere zamanında ulaşılamayacak bir hale getirmektedir. Cab İstanbul, bulunduğu şehri iyi bilen, eğitimli, insan ilişkileri iyi ve her şeyden önce güler yüzlü şoför kadrosuyla sizleri ulaşmak istediğiniz yerlere zamanında, güvenli ve konforlu ulaşım hizmeti sunuyor.

şoförlü araç kiralama

Günlük ya da saatlik şoförlü araç kiralama da üç gün, üç saat ve üstünün indirimli olduğunu unutmayın, altı gün, altı saat ve üstü daha çok indirimli!
Rezervasyon sayfasına gidip araç ve fiyatları görün !!!!

Yolculuğunuzu keyfe dönüştürmek, unutulmaz yolculuk deneyimi yaşamak için şoförlü araç kiralama hizmetimizi sizlerde deneyebilirsiniz.

 istanbul şoförlü araç kiralama

Seyahatiniz yorgunlukla geçmesin. Lüks araçlarımız ve birden fazla dil konuşabilen özel şöförlerimizle size lüksü uygun fiyata sunmak bütün gayretimiz. Siz keyfinizi çıkarmaya bakın. Dakik, konforlu, temiz, rahatlatıcı ve en önemliside güvenilir seyahat hizmeti sunan Cab istanbul,  Şoförlü Araç Kiralama  hizmetin de İstanbul ve Türkiye’nin en deneyimlileri arasındadır.
Dinamik ekibimizle birlikte havalimanı transferi, şehirler arası seyahat, iş seyahati, özel seyahatlarınız veya bir tatil için araç ve sürücünüzü ayırtabilirsiniz. Donanımlı şoför kadromuzla stressiz ve eşsiz bir yolculuk geçirebilirsiniz.

şöförlü vito kiralama

Geniş bir filomuz sayesinde konforunuz için gerekli olan tüm özelliklerle donatılmış araçlarımız ve profesyonel Arapça, İngilizce, Almanca, Rusça be bazı diğer dilleri konuşan şoförlerden oluşan ekibimiz, geniş bir yelpazedeki ekonomik araçlar, 7-15 kişilik minibüsler, Mercedes, BMW, Audi marka araç serileri veya klasik araçlar ile Araç kiralama ve transfer ihtiyaçlarınızı talebinize uygun karşılıyoruz.

Cab İstanbul, bulunduğu şehre için en uygun, güvenli ve konforlu yolculuğu sizlere yaşatmayı benimsemiş profesyonel ve güler yüzlü ekibiyle bu yolculukta sizlerin memnuniyetini arttırmak, her geçen gün değişen ihtiyaçları karşılamak, gelişen pazarlara ayak uydurmak için araştırmalarına devam etmekte sınırsız öğrenme azmi ile gelişen dünyanın en önemli ayağı olan hizmet sektöründe şoförlü araç kiralama hizmeti ile çözüm getirmektedir.

soforlu arac kiralama


Cab İstanbul, sizlere 7/24 kesintisiz çok dilli şöför, geniş araç filosu ile hizmete hazırdır. Müşteri memnuniyet odaklı çalışma anlayışı  ile programlarınıza uyar, talep edilirse ücretsiz asistanlık hizmeti sunar. Randevularınızın akışına göre seyahat planlaması yapar, odağınızın, hedefinize yoğunlaşmasını sağlar. ''Zaman, geri dönüşü olmayan değerli bir hazinedir''. Esnek çalışma saatleri, ihtiyaca uygun araçlar, uygun fiyat, hijyenik çalışma anlaışı. (hijyenik çalışma koronavirüs ten önce uyguladığımız sırdan bir alışkanlıktır)

istanbul şöförlü araç kiralama

Sizde İstanbul Gezisi hizmetimizden ve diğer benzer hizmetlerimiz olan Bursa gezisi, Kapadokya Gezisi, Sapanca gezisi, Limuzin hizmetlerihavaalanı tansfer , Havalimanı Karşılama, Yemekli Boğaz Turu, Abant gezisi, Araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin…     

 E-mail: order@cabistanbul.com

  • Şoförlü araç kiralama fiyat 
  • Şoförlü araç kiralama fiyatları İstanbul       

      Anasayfa