Mercedes Sprinter Kiralama-Minibüs Kiralama-Şöförlü /Şöförsüz Vip Minibüs Kiralama

2018-01-07 20:03:05

minibüs kiralama

Mercedes Sprinter Kiralama

Mercedes sprinter kiralama, sürücüsünün sürüşten binicinin ise içinde olmaktan keyif alacağınız bir araç. Mercedes sprinter kiralama servisi 10/18 kişilik minibüsleri değişken koltuk sayılarına sahip minibüsleri ile taleplerinize cevap olmak için var gücü ile çalışıyor.

Önerilerinizden ilham alıp Mercedes sprinter minibüslerimiz siz değerli misafirlerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alınarak soğutucular, şarj soketleri ekledik . Rahatınız düşünülerek dizayn edilmiş Mercedes sprinter minibüsler ile ihtiyaçlarınıza cevap olduğumuz gibi araçlarımızı isteklerinize uyumlu hale getiriyoruz.

 vip minibüs kiralama istanbul

Minibüs Kiralama

Minibüs kiralama servisi hizmet kalitesinden ödün vermeden birçok alanda faaliyet yürürken, pratik çözümler geliştirmeye devam ediyor. Bünyemizde 10 kişilik minibüs 14 kişilik minibüs, 16 kişilik minibüs  ve 18 kişilik minibüsler ekleyerek sektörün minibüs kiralama'daki  öncü olma özelliğini koruyor.

Minibüs kiralama servisi İstanbul da uzman olduğumuz alan, kişiselleştirilmiş özel ulaşım hizmetimizde havalimanı transferi, pandemi ile beraber sıkça talep aldığımız şehirler arası özel ulaşım da geniz iç hacim, konforlu iç dizayn, Tv, Buzdolabı, oyun konsolu seçenekleri ile en çok tercih edilen hizmetimizdir. Talebin artması fiyatlarımızda değişiklik getirmeyip anlaşılır fiyat politikamızı koruyoruz.

 vip minibüs kiralama

Şöförlü Vip Minibüs Kiralama Fiyatları

Şöförlü vip minibüs kiralama fiyatları görmek için online hizmetimiz olan minibüs kiralama sayfasına gidip ihtiyacınız olan koltuk sayısı ve kiralamak istediğiniz süreyi belirtiğinizde sistem otomatikman sizlere fiyatları belirtilmiş seçenekler sunacaktır denemek için tıklayın!!!

Şehirler Arası Transfer 

Şehirler arası transfer hizmeti için kulanılacak kiralık vip sprinter aracın fiyatı, iç dizaynı ve koltuk sayısını belirtip detaylara boğulmadan sürecinizi yönetme imkanınız var. Yolculuğunuzun ne kadar süreceğini, varış noktanızın uzaklıklığını, şehirlerarası transfer fiyatını, görüp diğer alternatifleri değerlendirdikten sonra bize ulaşın.Rezervasyon formuna ulaşmak için tıklayın

kiralık şöförsüz sprinter 

Vip Minibüs Kiralama

Vip minibüs kiralama; konforlu minibüslerimiz profesyonel şoförleri ile sizlere taşımacılıkta ayrıcalığın nasıl doruğa ulaşılabileceğinin kanıtı. geniş iç hacmi ile ferah bir seyahat isteyen kişiler veya büyük ve konforlu raca ihtiyaç duyanlar vip minibüs kiralama servisini tercih ediyorlar. Vip minibüs kiralama servisi olarak taşımcılıkta güven veren profesyonel hizmetlerimiz geliştirmeye devam ediyoruz. Hizmet alanlarımızdaki her detay ile ilgilenerek siz değerli misafirlerimizin rahatını en üst seviyeye çıkarıyoruz. Yüksek kalitedeki hizmetimiz ve mükemmel programlarımız ile etkileyici seyahatler sunmaya devam ediyoruz.

 sprinter kiralama istanbul

Sprinter Kiralama

Sprinter kiralama servisi, yenilikçi gücü ve 10 yılı aşkın tecrübesiyle vip minibüs kiralama tarzı araçlarla hizmetlerini geliştirerek, verimli ve güvenilir bir taşımacılık için çözüm oluşturuyor.

Sprinter kiralama seyahatlerinden zevk almak isteyenlere için geçerli bir nedendir. Minibüs kiralama servisinin son model sprinter minibüsleri size harkulade bir deneyim için, her ayrıntısı düşünülmüş  program sunarak dikkat çekiyor. Bir örnek verecek isek; İstanbul'dan Kapadokyaya benzersiz bir yolculuk ara duraklarda keyfinizce durup görmek istediğiniz yerlere uğrayarak gitmeniz daha eğlenceli olmaz mı? Kim konforlu bir yolculuk yapmak istemez ki? Sprinter kiralama bunun için en ideal aracımızdır.

mercedes sprinter kiralama

Minivan Kiralama

Minivan kiralama İstanbul merkez ve havalimanlarında, kiralık 7 koltuklu minivan, 9 kişilik minibüs ve 14 koltuklu minibüs dahil olmak üzere çok çeşitli ebatlardaki minibüslere sahiptir.

Minivan kiralama da günlük fiyatlarımız, sezon yoğunluğunda değişiklik göstersede bulabileceğiniz en rekabetçi fiyatlardır ve paranızın karşılığını alabileceğiniz minibüs kiralama fiyatlarıdır. Fiyatlarımıza KDV ve yolcu sigortası (koltuk sigortası) düzenlenmişti-dahildir, ayrıca şöförlü/şöförsüz minivan/minibüs kiralama seçeneklidir.

 şoförlü vip minibüs kiralama

 

Soforlu Minibus Kiralama

Soforlu minibus kiralama, merkez istanbul da %90 oranında Mercedes minibüsleri bünyesinde bulundurma sebebi, tabiki markanın güvenli ve konforlu yolculuk imkanı sağlamasındandır. Mercedes Sprinter minibüs 270 derece açılabilen bagaj kapıları ile seyahatlerinizde bagajlarınız yanınızda kalma imkanı sağlıyor. Mercedes Sprinter minibüslerin karartılmış camları ile sizleri meraklı gözlerden de koruyor. Modern dizayn edilmiş minibüsler seyahatlerinizi zevke dönüştürüyor.

kiralık şöförlü minibüs

Mercedes Sprinter kiralamanın yani sira Vip havaalani transfer ve Şöförlü araç kiralama hizmetimizden daha uygun fıyatlara faydalanabilirsiniz. Özel ve grup Bursa gezisi, Kapadokya gezisi, Sapanca gezisi, Yolova gezisi, Abant gezisiAraç kiralama, Vip Vito kiralama ayrıntıları için de sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Sizde güzel anılar biriktirerek unutulmaz, özel bir deneyim yaşamayı planlıyorsanız, Minibüs kiralama rezervasyonu için

bizimle iletişime geçin

E-mail: order@cabistanbul.com

Anasayfa