Mercedes Vito

2018-01-10 21:29:14

mercedes vito

Tatilinizde Ailenizle rahat edin!

Tatil de sevdiklerinizle bir arada kalmanın en iyi yolu bir Mercedes Vito kiralamaktır. ‘’Tatildeyiz bulaşık yıkamaya gelmedik dediğinizi duyar gibiyim’’  işte tam da bunun gibi seyahatleriniz de tıkış tıkış arabalara binip tatilinizi zehir etmeyin. Mercedes Vito  güvenilir  yol arkadaşınız olur. Vito minibüs ile 9 kişilik bir grup çok ekonomik fiyatlara ulaşım imkanına sahip olur, çok kapsamlı geniş iç hacmi, ekonomik yakıt tüketimi, Manuel ve otomatik minivanların en iyi sürüş seçeneyi ve tabiki Mercedes-Benz kalitesi sizi yarı yolda bırakmaz.

kiralık araç karavela

Havalimanı transfer ve Şoförlü araç kiralamada sıkça kullandığımız modern dizayn edilmiş Vip Vito'lar takdir toplamaya devam ediyor.

Şoförlü araç fiyatı ve Havaalanı transfer fiyatlarını görmek için sayfaya gidip detayaları girin!

Araç, yol ve fiyat bilgilerini görebilirsiniz.

Transfer detayları için tıklayın!!!

mercedes vito kiralama

Mercedes Vito zorlu yol şartlarına tamamen uyum sağlayacak şekilde tasarlandığında en zorlu doğa seyahatleriniz de bile keyif verir Minibüs kiralamanın konforlu sürüşü sayesinde şehir merkezinde harika bir sürüş keyfi yaşarsınız. Araç kiralmada öncü isim Cab istanbul size Mercedes Vito’yu öneriyor.

Şoförlü Vito Kiralama bir Limuzin konforunda veya şoförlü/süz vito kiralama seyahatlarınızda güvenilir bir partner olmaya devam edecektir.

kiralık vip minibüs

Arkanıza yaslanın ve sürüşün keyfini çıkarın. Siz bunu yaparken aileniz da konforla size eşlik eder, kolay ve şık kulanıma uygun torpidoda işinizi  kolaylaştıracak donanımlar şık bir tasarımla mevcut yolcu bölümünde yolcularınızın rahatlığı için her şey düşünülmüştür.

vito kiralık

Cab istanbul seyahatin araç filosunun büyük oranla oluştuğu araç grubu  olan mercedes vito 4 ila 8 kişilik bir aile için mükemmel bir araçtır. İş seyahatleriniz de, Mercedes vip vito Havaalanı transferlerinde doğru bir tercih olacaktır. Filomuzda şehir içi ve şehirler arası kulandığımız lüks donanıma sahip geniş vito araçlar, covid19'un hayatımıza girmesi ve sosyal mesafenin önem kazandığı bu zor zamanlarda adeta bir kurtarıcı görevi görüyor. Son model dezenfeksiyonu günlük yapılan araçlarımız antivirüs özelikli temiz vito minibüslerimizi  İstanbul yeni Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nda Şoförlü/şoförsüz vito kiralayabilirsiniz.

minibus kiralama

İş toplantılarınızın vaz geçilmez parçası olmaya aday vip minibüsler toplantıları’nıza varıncaya dek seyahatiniz sırasında çalışmalarınıza devam etme imkanı sunuyor. Bir otomobil kadar sürüş rahatlığına sahip vip vito’yu kiralayıp konforlu ve keyifli bir yolculuk zevkine varabilirsiniz 

 Diğer hizmetlerimz

Limuzin Kiralama

Günübirlik Bursa Gezisi 

Günübirlik Sapanca Gezisi,                    

Havaalanı transfer hizmeti

kiralık araç vito

Yemekli Boğaz Turu

İstanbul Araç Kiralama  

Şoförlü Araç Kiralama

hizmetimize bir göz atabilir hizmetlerden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçin…   

  E-mail: order@cabistanbul.com

Anasayfa