İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer Hizmetleri-Fiyatları-Havaalanı Taksi

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer Hizmetleri-Fiyatları-Havaalanı Taksi

2019-04-20 19:52:51

Sabiha Gökçen Havaalanı Ulaşım Hizmetleri!

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer fiyatları: Mercedes Vip vito ile 7 kişiye kadar havalimanı şehir merkezi; Taksim, Sultanahmet, Beşiktaş ...50 euro civarıdır. Zaman geçirmek için mükemmel bir şehir olan İstanbul, büyüleyici aynı zamanda karışık ve zorlu bir kent. Bu şehri keşf etmeye hazır olan kişi ve grupların minibüs ve otobüs havaalanı transfer hizmetlerimize ihtiyaç duyucakları  göz önünde bulundurmalıdır. 

sabiha gökçen havalimanı transfer

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda profesyonel karşılama ekibimiz sizi adınızın yazdığı bir levha ile karşılar, bineceğiniz araca kadar size eşlik eder. Saw havalimanı'ndan gideceğiniz yere kadar istediğiniz bilgiye ulaşmanızı sağlayacak profesyonel sürücülerimizle müthiş bir deneyime hazır olun!! 

Turizm taşımacılıkta uzun yıllara dayanan tecrübemizle müthiş bir değer yarattık, inanılmaz rahat ulaşım seçeneklerimizle tatiliniz veya iş geziniz bittikten sonra da heyacanınız devam edecektir. Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşımınız bizim ile artık çok rahat.

sabiha gökçen havaalanı transfer

Saw Havalimanı-Taksim otel gidiş-dönüş Sabiha Gökçen havaalanı-Beşiktaş transferinizi önceden ayırtın karlı çıkın, Cab istanbul ile ulaşım hızlı ve kolaydır, yaklaşık 45 kilometre  şehir merkezine uzaklıktaki Saw havaalanından Taksim ve şehir merkezine bir saat kadar bir sürede ulaşabilirsiniz. Burada tarihi dokunun sunduğu harika atmosferin tadını çıkarmakta özgür olacaksınız.

Sabiha Gökçen Sultanahmet Transfer

Düşük maliyetli, sorunsuz Sabiha Gökçen Havaalanı-şehir merkezi transferleri mi arıyorsunuz?

Doğru yere geldiniz! deneyimli ekibimiz ile pandemi günlerinde de güvenli şehir içi ve şehirler arası transfer hizmeti vermeye devam ediyoruz. Sabiha Gökçen havaalanından Beşiktaş, Taksim Aksaray yada şehirlerarasında gideceğiniz yerin kapısına kadar; çeşitli ebat ve özellikteki araçlarımız ve profesyonel sürücülerimiz ile anti covid19, temiz havaalanı transfer ve özel transfer hizmetleri sunuyoruz.

 sabiha gökçen havalimanı vip transfer

İstanbul (Sultanahmet )

İstanbul, aynı anda iki kıtada yer alan dünyadaki tek şehirdir, tarihi yarımadanın (Sultanahmet) bölgesinde, yalnızca Türkiye'ye ait değil, aynı zamanda daha önce imparatorluklara da ev sahipliği yaptığı inanılmaz derin bir tarih var. Sultanahmet bölgesinde kalmayı seçtiğinizde, Cabistanbul çalışanları size zamanınızın çoğunu nasıl harcayacağınız konusunda fikir verecektir.

Saw Havaalanından Ulaşım servisleri, sarı taksiler, İett, Havabus ve Cab İstanbul gibi Size özel Sabiha Havalimanı transfer olarak çeşitlenmektedir. İstanbulu bilmeyenler, vip transfer hizmeti isteyenler ve üç kişiden fazla olan gruplar için hizmetimizin daha ucuz ve güvenli olduğunu belirtelim.

transfer sabiha gökçen

Sabiha Gökçen Havaalanı Transferleri

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer, Araç Başı Ücret

Esenyurt 3 saat       75 Euro

Sultanahmet 1 saat 50 Euro

Beşiktaş 1 saat        50 Euro

Taksim   1 saat.       50 Euro

Aksaray 1 saat.       50 Euro

 sabiha gökçen transfer

Not: Fiyatlar bir araç (Vito, Caravella) tek yön seyahat eden 7 kişeye kadar yolcular için hesaplanmıştır. Yukarıdaki fiyatlar, yazım sırasında doğrudur ancak tedarikçinin uygunluğuna göre değişebilir.

Sabiha Gökçene indiğinizde, gidip valizinizi bagaj bandından alın ve geliş salonuna gidin. Bundan sonrası, özel havaalanı transfer Sabiha Gökçen rezervasyonu bağlı olacaktır. Sizi karmaşık yön tabelalarından kurtaracak, dezenfeksiyonu yapılmış transfer aracınızı gösterecek olan bir temsilci tarafından karşılanacaksınız.

Özel Sabiha havalimanı transfer işleminde, şoförünüz sizi adınızın yazdığı bir tabela ile Sabiha gökçen havalimanı karşılama alanında bekliyor bulacaksınız.

 sabiha gökçen havalimanı transfer

Uçak rötar yaparsa!

Uçağınız bir süre pistte durursa ve varış saatinizi geciktirirse endişelenmeyin.  Whatsapp hatımızı aramanız yeterlidir. Daha sonra, Sabiha Gökçen havaalanına vardığınızda transferinizin hazır ve beklemesini sağlamak için sizi bekleyebilecek yeni temsilciler veya alternatif düzenlemeler yapılacaktır.

Havalimanı Dönüş Transferi

Eve dönme zamanı geldiğinde, Sabiha Gökçen havaalanına dönüş transferinizin sorunsuz olmasını sağlıyoruz. Rezervasyonunuz, ne zaman ve nerden alınacak noktası dahil tüm ayrıntıları içerecektir. Herhangi bir sorun varsa, WhatsApp, direk arama veya E-mail yolu ile bize ulaşın.

havaalanı transfer sabiha gökçen 

Sabiha Gökçen Havalimanından başlangıç yeriniz ve varmak istediğiniz yeri işaretleyin, kişi sayısını belirtin- sayfa size uygun araçları, haritada mesafeyi ölçüp ve fiyatı gösterecektir 

Uygun aracı seçip ödeme sayfasına gidebilir veya varış noktasında ödeme seçeneğini

belirleyebilirsiniz

 

  • Rezervasyon formunda başlayacağınız nokta ve bırakılacağınız noktayı seçiniz.
  • Transfer için tarih ve saatleri ekleyin
  • Eşleşen müsait araç için, harita üzerinde mesafe ve toplam ücreti elde edersiniz, 
  •  bütün cevaplar için sayfamıza gidiniz !
  • Ek bilgileri doldurun ve ödemeyi kart ya da nakit olarak varışta ödemeyi onaylayın!
  • Rezervasyon onayınız derhal rezervasyon formunda belirtilen e-posta adresine gönderilecektir.

 sabiha gökçen transfer ucuz

Sabiha Gökçen Havaalanı karşılama

Uçağınız indikten ve bagajınızı aldıktan sonra ,vaktinizi  şehir merkezine nasıl gideceğinizi ayırarak havaalanında harcamayın. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Cab istanbul ile şehir merkezine veya otele transferiniz hemen ayırtın

sabiha gökçen transfer hizmeti

İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı transferleri konusunda uzmanız ve bir çok harika araç ve profesyonel sürücü filosuna sahibiz.

Mükemmel hizmetlerimiz çok çeşitli ihtiyaçları karşılar ve sorunsuz bir aktarım deneyimini garanti ederiz.

Şoförümüz sizin ile buluştuktan sonra, mevcut en iyi rotayı seçerek sizi hedefinize ulaştıracaktır.

Bir grupta seyahat ediyorsanız ve birden fazla bırakma noktasına sahipseniz, bunları rotanıza ekleyebilir ve ekibimiz ile  paylaşabilirsiniz.

sabiha gökçen ucuz transfer

Büyük gruplar halinde gelenler için, özel havalimanı transfer hizmeti almayı düşünebilirsiniz ve yolculuğunuzu kolaylaştırmak için ise Sabiha Gökçen havalimanı-şehir merkezi transferinizi sağlamamız için bizi +905425795656 nolu numradan arayabilirsiniz.

info@cabistanbul.com dan maille ulaşabilirsiniz

Anasayfa