İstanbul Havalimani Transferi

İstanbul Havalimani Transferi

2019-01-30 17:13:35

 

Havalimanı Transferi

Havaalanı Transferi ister taksi, metro, otobüs ister Özel Transfer firması aracılığı ile temin edilsin, tercihiniz tamamı ile ruh halinize bağlıdır.  İstanbul havalimanı transfer ve Sabiha Gökçen Havaalanı Transferlerini 7/24 Vip veya ekonomi seçenekleri ile Cab İstanbul dan temin etme özgürlüğüne sahipsiniz. İstanbul da turizm taşıma sektöründe çalışan yüzlerce firma ve şahıs var. Özellikle pandemi de kimden hizmet alacağınız tatilinizin veya işlerinizin yolunda olma oranını belirleyecektir. Covid19 şartlarında her yolculuk sonrası dezenfekte edilen araçlar ve sosyal mesafeye uyan maskeli şöförler ile güvenilir transfer hizmeti sunuyoruz. 

Uzun zamandır faaliyet gösterdiğimiz Havalimanı Transferi, bizim için işten çok keyif aldığımız bir alışkanlık, empati yolu ile beklentilere cevap olmak gibi basit bir çözüm, dinamik yapımızı ve yaratıcılığımızı artırarak özel transfer servisinde öncü olmamıza yetiyor.''Cab İstanbul Transfer Hep En İyisi’’  

istanbul havaalani transfer

İstanbul Havalimanı Transferleri 

İstanbul da düşük maliyetli, güvenilir havalimanı transfer mi arıyorsunuz?  Pandemi hızla yayılıyor ama canınıza tak mı etti? Artık seyahate çıkma vaktiniz geldi. Her bütçeye uygun havaalanı transfer seçeneğimiz var. 

Aşının başlaması ve güven kazanması zaman alacaksa da hayat devam ediyor, bazen gönüllü bazen zorunlu seyahate çıkmamız gerekiyor. Dünyanın her yerinde olduğu gibi İstanbul da taksiciye güven olamayacağını biliyoruz, bununla bitmiyor tabi; Havaalanında valizlerinizi taşıyacak biri lazım, otobüs sizi yanlış durakta indirdi... gibi daha birçok sinir bozucu şeyle uğraşmayın, bunun yerine İstanbul Yeni Havalimanı veya Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan doğrudan otelinize veya adresinize makul fiyatlara İstanbul havalimanı transfer servimizi kulanın. 

Havalimanı Transfer Deneyimi 

Cab İstanbul'un 15 yıldan daha fazla bir süreye dayanan Atatürk havalimanı transfer hizmetlerinde edindiği deneyimi, siz değerli yolculara sağladığı mükemmel havalimanı transfer servisi ile buluşturmaya devam ediyor. Asya ve Avrupa kıtalarının ayrıldığı bu tarihi şehirde bulunan iki uluslararası havaalanında ulaşım hizmetlerimiz gelişerek sürmektedir. 

Transfer servisimiz havalimanı çıkış kapısında bagajlarınızı taşımak ile başlar, dezenfekte edilmiş konforlu araç içinde güvenli bir yolculuk ile devam eder, Bagajlarınızı lobiye taşıyıp sıcak bir veda ile biter. 

istanbul havalimanı vip transfer

İstanbul havaalanı transfer servisi için ayrıca Vip havaalanı transfer hizmeti aramanıza gerek yok. Cabistanbul dan aldığınız bütün transfer hizmetleri istisnasız Vip olarak sunulur, tek yapmanız gereken amacınızı belirtip size uygun seçeneklere karar vermektir.

İstanbul seyahatiniz esnasında, rahat etmek, karmaşık toplu bir toplu taşıma sistemi ya da taksicinin sizi dolandırma manevralarından kaçınmak istiyorsanız kolayı var. Hemen havaalanı transferi rezervasyonu için bizi arayın veya çevrimiçi rezervasyon Tıklayın. 

Havalimanı-şehir merkezi ulaşımı için bir saat öncesine kadar rezervasyon kabul ederek acil havaalanı ulaşımı için sağlıklı çözümler sunuyoruz. Cabistanbul, tam zamanında ulaşım, konforlu ve kaliteli transfer hizmeti ihtiyaçlarınızı karşılamada önemli bir yere sahiptir.  

Seyahat esnasında en önemli unsurlardan biri olan ulaşım hizmeti, faydalı bir tatilin en önemli parçasıdır. Deneyimli ekip ile sunmaktan keyif aldığımız, özel havalimanı transfer hizmetinde, daha iyi nasıl hizmet verebileceğimize dair öğrenmeye devam ediyoruz. ''Havaalanı Transferi, Uzmanlık Alanımız'' 

 yeni havalimanı transfer

Özel Havaalanı Karşılama 

Cab İstanbul özel Havaalanı Transfer rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra ayrıca havalimanı karşılama yapmanıza gerek yok, havalimanı karşılama ücretsiz olarak ekibimizden biri tarafından sağlanır. 

Bütün misafirlerimiz deneyimli, güler yüzlü şoförlerimiz tarafından sıcak bir selam ile karşılanmaktadır. Bagajınızı teslim alıp önceden ayırttığınız havalimanı transfer minibüsü veya otomobiline kadar ihtiyacınız olan gerekli bilgileri anlatarak size eşlik ederler. 

Cab İstanbul Havaalanı transferi, çok çeşitli seçeneklerle Havalimanı’na/dan seyahat etmek isteyenler için harika çözümler sunar. Yalnız, aileniz veya bir grup arkadaşınız ile seyahat ediyorsanız, 1-6 kişiye kadar Mercedes vito Havaalanı transfer servisi size göre. 

istanbul havalimanı transfer fiyatları

Firmamız da hizmet araç başı alınır kişi değil. 7-14 kişilik Havalimanı Transfer Minibüsleri15-54 kişilik Transfer Otobüslerimiz ile 7/24 hizmetinizdeyiz

Uçağınız indi, bagajınızı aldınız, havaalanı geliş katında isminizin yazılı olduğu bir tabela ile sizi karşılayıp bagaj taşıma işini devralıyoruz. Sabiha Gökçen ve İstanbul havaalanı transferi bizim ile emin eller de olduğu anlamına gelir. 

Havalimanı Transfer Özel Araçlar & Şöförler 

Cab İstanbul Havalimanı transferi servisinde en iyisi olmaktan gurur duyuyoruz, hızlı, kolay, konforlu ve güvenilir bir hizmet sunmak için çok çalışıyoruz. Her yıl üç yaşını aşan araçlarımız yenilenir, yeni alınan Havalimanı transfer minibüsleri, ferah iç hacim ve geniş bagaj alanı olacak şekilde yeniden dizayn edilir. Uzun yıllardır beraber çalıştığımız deneyimli şöförlerimiz bütün beklentilerinize karşı profesyonel davranışlar sergileme eğitimi sertifikasına sahiptirler.   

havalimanı transfer

İstanbul Havalimanı Transfer Hizmetlerimiz çok çeşitli ve her ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere düzenlenmiştir. Büyük gruplar için Otobüs transferi, Minivan ve Minibüs transferi, özel anlarınız için Vip transferhavalimanı limuzin transfer ve engelli araçlar ile havaalanı transfer hizmetlerini ücretsiz bebek koltukları, tekerlekli sandalyeler eşliğinde sunuyoruz 

En iyi yolculuklar Cabistanbul Havaalanı Transferi ile başlar. Firmamız %80 oranında öz mal araçlar ve firmamız bünyesinde uzun yıllardır çalışan sürücülerimiz ile hizmet sağlamaktadır. Güvenilir hizmetin bir numaralı kuralı yaptığı işi seven insanlar ile çalışmaktadır. Bu nedenle az sayıda tedarikçilerimiz işini en iyi yapan kişilerden oluşmaktadır. Sağladığımız her havaalanı transferi güvencemiz altındadır. 

havaalani transferi

Sabiha Gokcen ve İstanbul Yeni Havaalanı transferi rezervasyonu yapmak için bulunduğunuz ve varmak istediğiniz noktayı, transfer tarihini, kişi (koltuk) sayısını belirtin size uygun araç seçenekleri Havalimanı Transfer Fiyatları belirtilmiş şekilde belirecektir. Kredi artı ödeme veya Varışta şöför’e ödeme seçenekleri ile online havalimanı transfer hizmetimiz kolay kullanımı ile hizmetinizde. Çevrimiçi havaalanı transferi için Tıklayın. (Lütfen bebek koltuğu ve tekerlekli sandalye isteklerinizi 24 saat önceden bildiriniz)

Bizim ile başlayan harika yolculuğunuzun tadını çıkardıktan sonra havaalanı dönüş transferi ile tatmin edici servisimizin verdiği huzur ile geri dönmeye hazır olun. Sizi otelinizden alıp, beklentilerinize uygun şekilde havaalanına götüreceğiz. 

 havaalani transfer

Havaalanı Transfer Fiyatları 

Cab İstanbul uygun fiyat garantisi ile yüksek kalitede sorunsuz kişi ve gruplar için havalimanı transfer hizmeti sağlar. Web sayfamızı okuduğunuz şu anda ruhunuzu ödüllendirip bizden aldığınız İstanbul havalimanı transfer hizmetinin seyahatiniz süresince alacağınız keyif ve mutluluğun sadece başlangıcıdır. 

İstanbul Yeni Havalimanı Transfer Fiyatı  

Bakırköy-Yeşilköy  50 Euro  
Sultanahmet-Laleli 50 Euro 
Taksim- Eminönü 50 Euro
Kadıköy-Beykoz  70 Euro 

 

Sabiha Gökçen Havaalani Transfer Fiyatı  

 

Bakırköy-Yeşilköy  70 Euro
Sultanahmet-Laleli  50 Euro 
Taksim- Eminönü 50 Euro
Kadıköy-Beykoz 50 Euro

 

Şehirlerarası Transfer Hizmetleri 

Şehirlerarası transfer hizmetimiz, İstanbul havalimanı, Sabiha Gökçen havaalanı ve şehirde belirlediğiniz herhangi bir noktan başlayan diğer bir şehrin belirleyeceğiniz noktasına size özel yaptığımız transferlerdir. İstanbul dan Türkiye Cumhuriyeti'nde bulunan tüm şehir ve kasabalara ve tersi istikametlere de makul fiyatlara Vip transfer servisi sağlıyoruz. Şehirler arası transfer diğer şehir içi transferlerimiz gibi Ulaştırma Bakanlığı ve Turizm Bakanlığının ulaşıma uygunluk belgesi verdiği D2 belgeli 9+1 minibüs ve üstü (SprinterVito transfer) A1 belgeli 2500 kw üstü Mercedes S klas ve E klas araçlar ile sağlıyoruz. Şehirler arası transfer fiyatları araç başına belirlenir.  Kişibaşı transfer hizmetimiz (havaalanı shuttle) pandemiden dolayı kaldırılmıştır. 

vito transfer

Aşağıya belirli şehirlerin transfer fiyatları belirlense de siz çevrimiçi transfer fiyatlarına ya da bizi arayarak yüz yüze fiyat almayı deneyebilirsiniz. Transfer fiyatları  

Şehirler Arası Transfer Fiyatları 

İstanbul-Bursa Transfer 180 dolar 
İstanbul-Uludağ Transfer 200 dolar 
İstanbul-İzmir Vip Transfer 350 dolar 

Ankara 

Ankara ülkenin başkenti olup siyasi ve ekonomi ile ilgili tüm işlerinizin buluşma noktasıdır. Günlük gezilerin yanı sıra her iki yönde İstanbul-Anakara özel transfer sunuyoruz. Transferler sizin beklentilerinize göre ilerler, önerdiğimiz mola ve gezi yerlerine uğramak sizin kararınızdır. (Ortalama 450 km 5 saat)  

Bursa-Uludağ 

Bursa, camiler, müzeler ve galerilerle dolu güzel anıtlara sahip eski Osmanlı başkenti ve dünyaca bilinen Uludağ kayak merkezi ile ünlü bir şehirdir Bursa. Yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken bir yer olmasının yanı sıra, İstanbul'a yakınlığı ile odak noktasıdır. (Ortalama 150 km 2,5 saat) 

İzmir 

İzmir denizi, plajları ve termal merkezleri ile Antik Çağ da Roma devrinin muhteşem kenti Efes in yer aldığı şehir. Turizm alanında oldukça gelişmiş olan şehir her şey dahil konsepti ile Avrupa ve Rusya başta olmak üzere bütün Dünya'ya benzersiz tatil imkanı sağlayan Bodrum, Fethiye (ölüdeniz), Marmaris, Kuşadası’na yakınlığı ile İstanbul-İzmir transfer hizmetimize talebin yoğun olduğu bir alandır. (Ortalama 750 km 6 saat) 

havaalanından otele transfer


Neden Cab İstanbul Transfer? 

 • İtibarlı yerel firma 
 • Ücretsiz Engelli sandalyesi 
 • Ücretsiz bebek koltuğu  
 • Ücretsiz havalimanı karşılama  
 • Ücretsiz iptal-ve değişiklik
 • Çevrimiçi rezervasyon 
 • 7/24 Hizmet müşteri desteği 
 • Düzenli dezenfekte edilen konforlu araçlar  
 • Beklentilerinize uygun şoförler 
 • Nazik karşılama ekibi 
 • Yolcu Sigortalı araçlar 
 • Kredi kartı-online ödeme 
 ⟨
 • Her şey dahil makul fiyatlar 
                                     ⟩

 


Sıkça Sorulan Sorular 

Havalimanı Taksim Transfer Fiyatı ne kadar? 

İstanbul mesafeyi belirtip harita üzerinde fiyatlandıracaktır 

Havalimanı Transfer için 15 kişilik Minibüsünüz var mı? 

İstanbul da bulunan iki havalimanına 8 kişilik minibüs ten 55 kişilik otobüse kadar çeşitli ebatlar da araçlarımız ile en az bir saat önceden yapılan rezervasyonlarda havalimanı transfer hizmet sağlıyoruz. 

Transfer araçlarında sigara içebilir miyim? 

Hayır, araçlarda sigara içilmez, sigara içmeniz gerekiyorsa sizin belirleyeceğiniz bir duraklama da içebilirsiniz. 

Ödemeyi kredi kartı ile yapabilir miyim? 

Evet, ödeme kredi kartı, (size link gönderip 3D güvenli ödeme) yapabilirsiniz. 

Paypal ile ödeme yapabilir miyim? 

Maalesef Paypal artık Türkiye'de kullanılmadığı için bu seçeneği kabul edemiyoruz. 

Havalimanı Transferim de başka yerlere uğraya bilir miyim? 

Evet, rezervasyonunuz esnasında uğrayacağınız yerleri belirterek istediğiniz yere uğraya bilirsiniz. 

Tam gün şöförlü araç kiralama hizmetiniz var mı? 

Evet, tam gün İngilizce ve Arapça konuşan şoförlü araç kiralama hizmetimiz var. 

Bayan şöförünüz var mı?  

Bayan şöför için en az 24 saat öncesi rezervasyon şartı aranmaktadır. 

Otel Transfer hizmetiniz var mı? 

Evet otelden, otele ve adresten adrese transfer hizmetimiz en az bir saat önceden rezervasyon alıyoruz 

Dönüş Transferinde beni aynı şoför mü alacak? 

Aynı şoför olma garantisi olmamak ile beraber elimizden geldiği kadar öyle olmasını sağlamaya çalışıyoruz. 

Havalimanı dönüşünde transfer aracını nasıl bulurum? 

Dönüş transferinizde, otelde resepsiyonundan odanıza bağlanarak veya telefonunuz aracılığı ile sürücü sizin ile irtibatta olacaktır. Aksi durum için +905425795656 arayın 

Havalimanında şöför ile nasıl buluşurum? 

Şöför veya ekibimizden biri isminizin yazdığı bir tabela ile sizi yolcu çıkış kapısında bekliyor olacak. (Aksi durumda mutlaka bilgilendirilirsiniz) 

Havalimanı Transfer tarihini ne zamana kadar değiştirebilirim? 

Herhangi bir nedenle transfer tarihi değişikliğini 3 saat öncesine kadar yapabilirsiniz, tabi 24 saat öncesi değişiklikler çok daha sağlıklı işleyecektir. 

Rezervasyon İptal koşulları nelerdir? 

En 24 saat öncesi iptal edilen rezervasyonlar da ücret iade edilir. (Cab İstanbul müşteri memnuniyeti sağlamak üzere odaklanmış bir firmadır, 15 yıllık hizmet süresince iptal ve değişikliklerde müşteriden yana tavır aldık) 

Araçta benden başka biri seyahat edecek mi? 

Pandemi dönemi sadece size özel transfer hizmeti sunuyoruz, diğer zamanlarda havaalanı shuttle hizmeti paylaşımlı transfer hizmetidir.(seçiminize bağlı) 

Rezervasyondan onayından sonra sizinle teyit etmem gerekiyor mu? 

Çevrimiçi rezervasyonlarda aynı anda size ve firmamıza mail onay maili gelir, onun haricinde bir şey yapmanıza gerek yok, eksik veya hatalı durumlarda Cabistanbul ekibi sizin ile iletişime geçer. 

Araçlarınız yolcu taşımak için dezenfekte ediliyor mu? Güvenli mi? 

Covid 19 ile beraber her yolculuk sonrası araçlarımız bakanlıkça sertifikalandırılmış yerlerde dezenfekte edilir. 

Şöförler maske takıyor mu?  

Evet, şöförlerimizin maske takması zorunluluk olduğu gibi toplum sağlığı gereği gönüllülük ilkesine de dayanıyor. 

Araçlarınızda el dezenfektanı ve fazla maske bulunuyor mu? 

Evet, bütün araçlarımızda el dezenfektanı, Türk işi 80 derce limon kolonyası ve fazla maske bulunduruyoruz. 

Kayak malzemeleri için uygun transfer aracınız var mı? 

Evet, Mercedes vito araçlarımız kayak malzemesi taşımak için uygundurlar. 

Nasıl Şikayette buluna bilirim? 

Sağladığımız hizmetten doğan, eksik, hatalı veya tatmin edici olmayan servis için lütfen firmamızdan hizmet aldığınızı belirten bir işaret ile order@cabistanbul.com veya +905425795656 no lu telefondan bize ulaşın. Öneri ve şikayetlerinizin değerlendirilmesi 24 saat’en daha süre ile sonuçlanacağından emin olun. 

Araçta Unttuğum eşyayı nasıl geri alırım? 

Araçta bir şey unuttuysanız, lütfen WhatsApp aracılığı ile bizimle iletişime geçin. Bulunan eşyanız, müsaitliğine göre aynı araç veya bir kurye aracılığı ile sizin bulunduğunuz koşullara uygun şekilde iade edilir. 

Havalimanı transferinde yanıma evcil hayvanı mı alabilir miyim? 

Evcil hayvan kafesinde olduğu sürece Özel transfer rezervasyonunuzda yanınıza alabilirsiniz. 

Transfer işleminde yolcu sigortası var mı? 

Sadece yolcu sigortasını kapsayan araçlar ile transfer hizmet sağlıyoruz. (Bu yüzden fiyatlarımız yüzeysel çalışanlara oran ile yüksek görüne bilir.) 

 

Çevrimiçi Transfer Yapmayı Dene

 

transfer istanbul havalimanı, havaalanından otele transfer, havalimanı transfer, atatürk havalimanı vip transfer, vip transfer ücretleri, otel havaalanı transfer, vip transfer, airport transfer, şehirlerarası transfer, şehirler arası transfer, şehirler arası vip taşımacılık, şehirler arası vip transfer, istanbul şehirlerarası transfer, şehirler arası transfer fiyatları, yolcu transferi, istanbul airport vip transfer, ucuz havaalanı transfer, havalimanı transfer , vito transfer, havaalani transferi, havaalanı transfer sitesi, sabiha gökçenden transfer, sabiha gokcen havaalani transfer, sabiha gökçen shuttle hizmeti, sabiha gökçen airport transfer, havalimanı özel transfer, istanbul bursa transfer, istanbul içi transfer, istanbul izmir vip transfer, istanbul uludağ transfer, yeni havalimanı transfer, transfer istanbul, istanbul havalimanı transfer fiyatları, havalimani istanbul transfer, istanbul havaalanı vip transfer, istanbul havaalanı transfer hizmetleri, transfer istanbul havalimanı, yeni havalimani transfer, istanbul havalimanı shuttle servisi, istanbul havalimanı özel transfer, havalimani transfer istanbul, havaalanı transfer istanbul, havalimanı transfer ücretleri, sabiha gokcen airport transfer, sabiha airport transfer, sabiha gökçen havalimanı transfer, sabiha gökçen havaalanı transfer, sabiha gokcen airport transfer, saw havalimanı transfer, sabiha airport transfer, istanbul havalimanı transferi, istanbul havaalani transfer, havaalani transfer istanbul, havaalanı transfer istanbul, havalimani transfer istanbul, istanbul havalimanı vip transfer, havaalanı vip transfer, sabiha gökçen transfer hizmeti, sabiha gökçen havalimanı vip transfer, sabiha gökçen ucuz transfer, vip transfer fiyatları, vip vito transfer, transfer istanbul havalimani, vip havaalanı transfer, yeni havalimanı shuttle, transfer havalimanı, havaalanı vip transfer, havaalani transfer, sabiha gökçen transfer, sabiha gökçen vip transfer, sabiha gökçen transfer kampanya, istanbul transfer hizmetleri, istanbul vip transfer, vip transfer istanbul, sabiha gökcen havalimani transfer, sabiha gökçen transfer ucuz, sabiha gökçen transfer fiyat, transfer sabiha gökçen, havalimanı transfer fiyatları, sabiha transfer, istanbul havalimani transfer, yeni havalimanı transfer, istanbul airport transfer, vip transfer sabiha gökçen, istanbul havaalanı transfer firmaları, istanbul havalimanı transfer hizmetleri, havaalanı vip transfer istanbul, havaalanı vip transfer, istanbul havalimanı transfer firmaları, yeni havalimani transfer, istanbul yeni havalimani transfer, transfer istanbul havalimani, istanbul havalimani vip transfer, istanbul yeni havalimani transfer