ماشین استانبول با خدمات راننده

2023-04-02

ماشین استانبول با خدمات راننده

ماشین با راننده استانبول

با خدمات ماشین سواری درجه یک استانبول، می توانید به راحتی در استانبول سیتی به صورت آنلاین یا در برنامه ما رزرو کنید. ما کل استانبول، از بسفر تا شهر قدیمی را پوشش می دهیم. بدون توجه به جایی که هستید، در کمترین زمان ممکن به تکسیم راه خواهید یافت. رانندگان حرفه ای ما شهر را از درون می شناسند و مطمئن می شوند که شما در طول روز به موقع در جلسات خود حاضر می شوید و می توانند راهی شیک برای رسیدن به نمایشگاه اورتاکوی در عصر ارائه دهند. استانبول سواری با قیمت های ثابت، پرداخت بدون نقد و در دسترس بودن 24 ساعته و هفت روز هفته یک راه راحت برای سفر در شهر ارائه می دهد.

آیا قصد دارید زمانی را در استانبول بگذرانید؟ بیشتر مردم دوست دارند این شهر باشکوه را ببینند. در اینجا یکی از بهترین راه ها برای بهره مندی از یک سفر، اجاره ماشین با راننده فوری است. راننده محلی انگلیسی زبان در سفری که با ترانسفر فرودگاهی استانبول شروع می شود، راحتی و انعطاف پذیری را برای شما فراهم می کند.

کرایه ماشین با راننده استانبول

کرایه ماشین با خدمات راننده گزینه های رزرو در استانبول

برای سفر شما در استانبول، ما تعدادی دسته بندی رزرو در دسترس داریم که طیف وسیعی از بودجه ها را پوشش می دهند. برای یک سواری مطمئن و در عین حال ارزان در شهر می توانید یکی از وانت های استاندارد ما را انتخاب کنید. اگر به دنبال یک تجربه برتر هستید، می‌توانید خدمات خودروی لوکس را با دسته‌های تجاری و درجه یک ما رزرو کنید. برای خانواده‌ها و گروه‌های بزرگ‌تر، ما کلاس‌های ون در دسترس داریم تا به شما امکان سفر با هم را بدهیم.

خدمات ترانسفر فرودگاه استانبول

خدمات اتومبیل ما می تواند سواری راحت و قابل اعتمادی را به و از همه فرودگاه های استانبول ارائه دهد. چه در حال پرواز به فرودگاه سابیها گوکچن، فرودگاه آتاتورک یا بندر کروز گالاتا باشید، یکی از رانندگان ما در بدو ورود به داخل فرودگاه شما را ملاقات می‌کند و مستقیماً به ماشینتان نشان می‌دهد. حتی اگر پرواز شما تاخیر داشته باشد یا در فرودگاه معطل شوید، ما ردیابی پرواز و زمان انتظار رایگان را به عنوان موارد احتمالی پیشنهاد می کنیم. برای کسانی که از فرودگاه صبیحا گوکچن یا هر فرودگاه دیگری در استانبول پرواز می کنند، ما می توانیم شما را از خانه خود در داخل و اطراف شهر ببریم.

خدمات راننده استانبول

خدمات اتومبیل و رانندگان رویدادهای تجاری و رویدادها

استانبول سواری می تواند حمل و نقل ممتاز را برای سفرهای کاری و همچنین هر نوع رویدادی در استانبول فراهم کند. اگر در یک جلسه کاری در شهری شرکت می‌کنید، می‌توانید یک سدان مشکی رزرو کنید تا شما را با شیک به آنجا برساند. گزینه ساعتی ما به این معنی است که می توانید یک ماشین و راننده را برای چند ساعت در یک زمان استخدام کنید تا آنها را در طول روز در دسترس داشته باشید.
به همین ترتیب، اگر در رویدادی در استانبول شرکت می کنید، خدمات حرفه ای خودرو از استانبول خودرو و راننده همان چیزی است که لازم است. دسته‌بندی‌های کسب‌وکار و رزرو کلاس اول ما را برای ممتازترین وسایل نقلیه و رانندگانی با لباس‌های هوشمندانه رزرو کنید. آنها شما را با سبکی به جشن عروسی یا جشن جشن می برند. ما همچنین می توانیم ون های شیک را برای سفر به یک رویداد به صورت گروهی ارائه دهیم.

Write a Comment !